Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik a gyomor és...

Hogyan zajlik a gyomor és vegbeltukrozes?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kellemetlen ,de tapasztalatból leirnatok hogy hogyan zajlik van-e esetleg tipp , hogy mivel lehetne könnyebb .hétfőn megyek gyomorra utána beszéljük meg a másikat.
2021. febr. 4. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2021. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kibírható. Egy foghúzàs jobban fàj.
2021. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez megnyugtató
2021. febr. 4. 17:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem fájdalmas, inkább csak kellemetlen. Ha úgy helyezkedsz, végig is nézheted a monitoron az "utazást".
2021. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Gyomortukrozes másnapján állásinterjura megyek, esélyes hogy nehezen beszélek utána?
2021. febr. 4. 17:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, nem lesz gond. Meg sem érzed majd a gyomortükrözést.
2021. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Így most nyugodtabb vagyok
2021. febr. 4. 17:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyomortükrözésen voltam màr. Elérzéstelenítik a garatot,hogy ne legyen hànyingered.Utàna dugnak le egy csövet, amiben optikai szláv vannak. Folyt a könnyem, meg a nyàlam, adtak papírtörlőt. Semmi fàjdalmam nem volt. Màsnap dolgoztam.
2021. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Optikai szàlak. Elnézést.
2021. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na tulvagyok rajta:) vicces volt hogy a városban kolonoszkópiarol kijövő betegek egymásnak meséltek , hogy milyen volt. Mondták , hogy kellemetlen de nem annyira SZÖRNYŰ mint a gyomortukrozes.na mondom mindjárt lefordulok a székről és ezt 3-4szer megismétlődött mikor új beteg jött ki a vizsgálatról az újonnan érkező váró betegek közé. Tehát igy mentem be :D nagyon tunderi nővérek voltak. Megsimogattak , nyugtattak kedvesen beszéltek (ez nekem nagyon fontos hogy neijedjek meg megjobban)orvos is előtte viccet mesélt mosolygott megsimitott O is.nos maga a vizsgálat nem jó de nem is szörnyű. Ezt csak azért írom le ha még valaki vizsgálat előtt olvasna a kérdést. A kulcs abban van szerintem, hogy nyugodtnak kell maradni.ram párszor ramjott a pánik szerű érzés.a nővér kedvesen nyugtatott és dicsért , hogy milyen ügyes vagyok ez segített visszaállni a nyugodt legzesre.mivel első ilyen vizsgálat volt nem tudtam meddig tart pontosan(közben örökkévalóság érzés) ezért nem tudtam meddig kell kitartani..de aztán mondták , hogy hopp mindjárt kész jövünk kifelé nagyon ügyes :) úgyhogy az egész 3-4 perc volt osszesen, szerencsére nagy bajt nem is láttak. Így lehet kolonoszkópiara nem is kell mennem.
2021. febr. 8. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!