Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A soproni utcákon futás...

A soproni utcákon futás közben is kell maszkot viselni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig akárhány futót láttam,nem viselte. Szerintem vagy azért,mert nem kell,vagy mert bátrak,és céltudatosabbak,mint az átlag. Olyat is hallottam,hogy településtől függenek az ilyen apróságok.
2021. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne más a futás?

En napi 2 orakat edzettem nyaron a szabadban, futassal Budaoesten, kulonbozo maszkokban, meg teremben is. Nem halsz bele, ne legyel iq hianyos, ne terjeszd a jarvanyokat.

2021. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Sporthoz sehol nem kell maszk.
2021. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

3 Sok sportoló direkt vesz fel olyan maszkot,amibe kevesebb levegőt kap. Mikor leveszi,akkor meg fut,mint a tigris...

Én nem bírom ezeket a maszkokat,egyiket se,volt ilyenem,olyanom is. Szeretem,hogyha mindig friss levegőt szívok minden egyes alkalommal,amikor lélegzek,és ezt nem gátolja semmi még egy picit sem.

2021. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a hülyéknek kell.

Komolyan van olyan ember, aki maszkban fut és még élvezi is?! Elképesztő.

2021. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekik nagy az orrlukuk és maszk nélkül huzatot kap az agyuk igazából.
2021. febr. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én az erdőben szoktam, és csak akkor veszek maszkot, ha fázik az arcom. odafelé gyalogolok, akkor sem veszek maszkot. egyszer nem szóltak még miatta
2021. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!