Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kedves Soproni, illetve hozzá...

Kedves Soproni, illetve hozzá értő emberek. Ellátnak e engem így? Lent

Figyelt kérdés
Sopronban lakom kb egy éve. Albérletben, bejelentve. Az állandó lakhelyem 400km-re van. Orvoshoz ide még nem jelentkeztem be, mert úgy terveztem, hogy úgy is megyek vissza haza. Viszont el kezdett fájni a jobb térdem, be is dagadt. (régebben pont ez a ballal volt, de még otthon, ahol mentem több orvoshoz is, és nem tudtak mit mondani, hogy mitől). Arra lennék kíváncsi, hogy ha itt elmennék (hátha itt többet tudnak mondani) ellátnának e, megvizsgálnának, gyógyszert írnának? Illetve ki írnának táppénzre? (mert ugyebár dolgozom, nem szeretném, de biztos azt mondaná a doki, hogy pihennie kell) Vagy csak akkor, ha át kérem a papírjaimat? Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm.
2015. szept. 30. 19:49
 1/1 anonim válasza:
Hát ha a háziorvos nem fogad akkor menny kórházba. Nem fognak bent gondolom annyira nem súlyos, de ellátnak. Ott mindenkit fogadnak! Az fix.:)
2015. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!