Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagykanizsaiak! Megkapta már...

Nagykanizsaiak! Megkapta már valaki a háziorvosától a covid elleni oltást? 18-59 éves veszélyeztettekre gondolok. Szerintem ez a régió nagyon le van maradva?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de hogy lenne elmaradva bármelyik város is? Ezt honnan vetted? Egyenlően osztják szét a vakcinákat a háziorvosok között. Ha még nem kaptál oltást, akkor nyilván lejjebb vagy még a listán, legyél türelemmel. Amúgy sem fog azonnali védelmet adni, azt csak a második után kapod meg.
2021. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, először a Budapesti háziorvosokat keresik meg,őket látják el,aztán jönnek a vidéki orvosok, körzetek. Nincs elég oltóanyag sem sajnos.
2021. febr. 12. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bp.-i vagyok. Itt sincs vakcina.
2021. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

70 éves vagyok és még senki sem szólt, pedig a legelején regisztráltam.

Te mit akarsz 18 + évesen???

2021. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#2 Az egész országban terítik szét az érkező vakcinákat. Egy ampulla 6-10 fő beoltására elegendő (pfizer-moderna esetén). Ha tippelnem kéne, akkor a hírek alapján én azt gondolom, hogy a háziorvosok 1 db. ampullával kapnak jelenleg, a központi oltópontok pedig 2-őt vagy 3-at (mivel ugye egy oltópontba több praxisból is küldenek embereket körzeti alapon és legutóbb, ha jól emlékszem talán 2 főt kellett átirányítaniuk oltóponti oltásra praxisonként). Egy háziorvosi körzethez olyan 1000 fő tartozhat átlagosan, tehát érthető, hogy nehéz beleesni az oltásba.
2021. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már tisztábban látok. Remélem, nem az orosz vakcinát fogják adni, több krónikus problémám van azért aggódom.
2021. febr. 12. 23:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Éppen ma délelőtt panaszolta a szomszédom, hogy a jövő hétre kapott egy időpontot az oltóközpontba, és annak ellenére, hogy egy csomó betegsége van, az oroszt fogja kapni.
2021. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

kronikus betegek nem kapják az oroszt

aki mást állít az hazudik

nem kell mindent elhinni amit itt írnak mert a szomszéd ezt meg azt mondja

2021. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó!

Mesélj még!

2021. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap végre megkaptam az oltást, oroszt. Nekem is van sok betegségem, de eddig még nem okozott mellékhatást.
2021. ápr. 2. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!