Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet propanolol...

Hogyan lehet propanolol gyógyszerhez vény nélkül hozzájutni?

Figyelt kérdés
Olvastam neten, hogy több embernek sikerült, de nem tudom hogyan.

2021. febr. 12. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez valami új gyógyszer? Ilyenről még nem hallottam, de szerintem nem vagyok ezzel egyedül az oldalon.
2021. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze gondolom a Kérdező a propranolol hatóanyagra gondolt, ami valóban vényköteles gyógyszerekben van. Miután sikerült a kérdés kiírásakor kétszer is hibásan leírni a hatóanyag nevét javaslom, hogy inkább a kezelőorvosával konzultáljon, aki majd eldönti, hogy szükséges-e ilyen gyógyszer.
2021. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Propranolol*
2021. febr. 12. 23:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom migrén kezelésére kellene. Továbbra sem javaslom, hogy orvosi felügyelet nélkül szedjen ilyet valaki, hiszen jelentős szívhatásai vannak. Nem lehet tudni, hogy esetleg kinek milyen ritmuszavara van, ezért kell az orvosi felügyelet. Egy ilyen gyógyszer tovább súlyosbíthatja a ritmus- és vezetési zavarokat. Simán AV-blockot lehet vele csinálni, ha nem megfelelő az adagolás.
2021. febr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mire kell? Gondolom, nem szívpanaszokra, mert akkor felírná az orvos..

(Nekem egyébként van, már nem szedem, csak ritkán, de nem kereskedek vele. Stressz alapú tachycardiára kaptam anno.)

2021. febr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Stressz, szorongás, lámpalázas tünetek enyhítésére.
2021. febr. 13. 00:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Sejtettem, de ezekre is csak akkor javasolt, ha magas vérnyomást vagy magas pulzust okoz a szorongás.
2021. febr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amikor elkap a pánikroham, konkrétan szétrobban a szívem, nem is hallom a külvilágot, annyira dobog. Ezt szeretném enyhíteni.
2021. febr. 13. 00:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt elmondod az orvosnak, lehet, hogy felírja, de magadtól ne kezdd el szedni.
2021. febr. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pánikroham? Akkor inkább Xanax kéne, vagy Rivotril.
2021. febr. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!