Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció ritkább megjövetel...

Menstruáció ritkább megjövetelét előidéző szer, injekció, implantátum, hogy lehet hozzájutni?

Figyelt kérdés
írtak a neten több helyen ilyen készítményekről, ami azt eredményezi hogy évente csak négyszer jöjjön meg, vagy egy teljes évig ne. tablettáról, injekcióról, implantátumról is találtam foszlányokat, de nem jutottam sehogy sem odáig hogy Magyarországon hogy lehet hozzájutni bármelyikhez?

2013. okt. 28. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mo.-n sehogy.
2013. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek kellene neked ilyen?! Nyilván durva mellékhatása lenne a hormonrendszeredre, fogadd el, hogy a normális nő havonta menstruál. Anyám kitalálta annak idején, hogy akkor menstruál majd, amikor kedve van. Hónapokig szedte az - akkori lórúgás - antibébit, úgy jött meg neki évente 1-2x, hogy szünetet se tartott, a vérzés a folyamatos szedés ellenére jelentkezett nála. Majd x évvel később méhnyakrákja lett. Nem tudjuk mitől, de a hormonokkal nem jó ötlet játszani.
2013. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kértem a véleményed arról hogy kell-e nekem iylen vagy nem? nem kértem, csak azt kérdeztem hol lehet hozzájutni.

felnőtt vagyok, majd eldöntöm mit akarok, kösz.

nem akarok soha gyereket, akkor mi a szarért szenvedjek egész életemben ettől? legszivesebben kipakoltatnám magam, de azt se engedélyezik 3 gyerek alatt.

2013. okt. 29. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Elnézést a véleményemért. A válaszod alapján jobb is ha nem szülsz.
2013. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem akartam bunkó lenni, de te sem örülnél ha egy kérdésedre nemhogy választ nem adnának, de meg akarnák magyarázni hogy mi a jó neked.

főleg, hogy olyan kérdés, ami miatt egész életedben szenvedsz, és nem is lenne lehetetlen a megoldás. erre valaki benyögi hogy nem kell az neked, szenvedj, az úgy jó.

2013. okt. 30. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!