Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szoktátok sajnálni az egészség...

Szoktátok sajnálni az egészségügyi dolgozókat?

Figyelt kérdés
Úgy értem baromi nehéz munkát végeznek. Az meg hogy bunkók lennének, az nem minden esetben igaz.

2021. febr. 14. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Anyám e.ü.-s ő a kedvesebbik fajta. Munka után ha hazajön látom milyen szar az egész. Ketten vannak 30 emberre akiböl 5-6 haldoklik. Alapból neurón van de most a covid osztályon. Akik jelenleg az egészségügyben dolgoznak azoknak hatalmas respect
2021. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Sajnálni? Nem. Tisztelni? Igen.
2021. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos nekem főleg csak rossz tapasztalatom van velük. Nemrég bevitt a mentő, az éjszakai sürgősségin a fiatalember így fogadott:" ez meg nem tud köszönni?" Nem, nem tudok köszönni ha szarul vagyok.

Egy régebbi eset: szólni merészkedtem a nővérkének hogy nincs az ágya mellett az egyik papucsa a gyerekemnek. Válasz: " nekem ahhoz mi közöm" Mondom annyi, hogy legyen kedves megnézni a szennyes között, mert valószínűleg összefogta a szennyessel ágyhúzás közben. Pár óra múlva megjelent az ajtóban, és onnan dobta be a fél pár papucsot a kisfiam ágyához, egy hatalmas lendülettel.

Nincs kit sajnálnom.

Tisztelet annak a nagyon kevés dolgozónak aki emberként bánik a betegekkel. De sajnos nincs olyan, mert a többiek lehúzzák.


Ezen túlmenően túlterheltek azt aláírom. Nem könnyű meló az biztos. De belerúgni az emberbe, az minden energiát megér nekik, azt látom.

2021. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem csak pozitív élményem van az eü-vel, pedig nem keveset voltam különböző kórházakban. Mindenhol emberként bánnak a beteggel, kedvesek, odafigyelnek, viccelődnek. Volt egy doktornőm, na ő tényleg a legkedvesebbik fajta volt, őt nagyon szeretem.
2021. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem sajnálom őket. Képesek voltak belemenni a covid hazugságba, sőt még saját magukat is beoltatták. Emberiségellenes birka mind. Közösen fel kellett volna állniuk, hogy nem erre esküdtek fel, hogy emberek életét tegyék tönkre. A jól menő gazdaságot romba döntötték, a hallgatásukkal.
2021. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora idióta vagy utolsó. Álljál be akkor helyettünk a covid osztályra és nézd meg a saját szemeddel milyen "hazugság" ez. Az első napod után sírva szaladnal haza anyahoz.
2021. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

6

Elég, ha eljön hozzánk, szívesen átadjuk a covidot. :D

2021. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Igen. Tisztelem is őket és amikor esetleg rossz napjuk van és mondjuk picit bunkóbban reagálnak a kérdésemre inkább úgy fogom fel, hogy rajtam vezetik le a feszkót :)

Minden tiszteletem az övéjük.❤️

2021. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Emberiségellenesek akár a kormány.
2021. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!