Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek arról, hogy...

Manly kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy a Covid óta a legtöbb helyen elég gyatrán látják el a betegeket, a legtöbb kórház alig fogad beteget ?

Figyelt kérdés
Sokan ellátatlanul tipródnak, a HO legtöbbször ki se megy, ambulanciákon is sok helyen nincs is orvos, kórházi osztályok le vannak zárva.

2021. febr. 17. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ho ki sem lehet, ha valaki làzas.
2021. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Hàzi orvos ki sem mehet
2021. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szégyen. Most én is lebetegedtem, szerintem - mint laikus - sima megfázás, de azért húz az ágy... Felhivtam a házi dokit, az aszisztens vette fel, mondom beteg vagyok, itthon szeretnék maradni... Válasz, rendben, mai naptól? Jó, visszhall... - hmm, annyit nem kérdezett mik a panaszok, meddig legyek itthon, kell e gyógyszer mennyire vagyok rosszul . Jó, majd akkor én elődöntök mindent, önjelölt orvosként. De akkor lenne úgy, mibt amcsiban, hogy bemegyek a közértbe, és levehessem az antibiotikimot a polcról. Jaaa, hogy azt már nem...
2021. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hülye kettős helyzet. Engem is bosszantott, amikor hasonló helyzetben voltam.

Most viszont kiderült, komoly betegségem van, és egyik napról a másikra időpontot kaptam a kórházi osztályra. Nem tudom, hol a határ, mit vesznek súlyosnak, és mit nem, és azt meg tudom, hogy így nem jó.

De ugyanúgy az se lenne jó, ha a kórházakban a legyengült immmunrendszerűekhez, a frissen műtöttekhez, a daganatos betegekhez bejutna a vírus.

Szóval ez sem jó, de nem igazán tudom, mi lenne a megoldás.

2021. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hülye helyzet és nem tudni még meddig tart.
2021. febr. 17. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik nőbetegeket ellátó klinikán feküdtem decemberben. A betegszobánk mellett volt a covid műtő, ott tologatták a folyosón a covidos szülő nőket, az orvosok és asszisztensek szintén a folyosón vették le a használt védőruhát, mert nem volt zsilip rendszer, és eközben védőruha nélkül hozták végig mellettük az ebédes kocsit. Nekünk operált betegeknek éjjel nappal maszkot kellett viselni, különben kiabáltak velünk, de kézfertőtlenítő, az nem volt. A szobatársam covid pozitív lett, én nem tudom, mert nem teszteltek a távozásom óta, tüneteim nem voltak.
2021. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert minek hordanak védőruhát? Nem be lettek oltva?
2021. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek abban, h ha valaki megkapta az oltást, azonnal védett lesz.
2021. febr. 18. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!