Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A magyar kórházakban a nővérek...

A magyar kórházakban a nővérek miért nézik le a betegeket és miért beszélnek úgy az emberekkel mint a kutyával?

Figyelt kérdés

2019. júl. 18. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom melyik kórházról beszélsz ?

Az utolsó fél évben 2 ben is voltam,pont az ellenkezőjét tapasztaltam .

Biztos megérdemelted ,ezért ne általánositsál .

Vannak kibírhatalan viselkedésű betegek,aki a betegtársaikat is kiakasztják,nem csak az ápoló személyzetet .

2019. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem velem,nem én voltam kórházban.Rokonokkal.Meg az összes beteggel így beszélnek.

Az egyik beteg szóvá is tette,erre a nővér azt mondta neki szó szerint:"nyugodtan el lehet húzni a p-ba máshova"

2019. júl. 18. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi is tapasztaltuk a családban! Valami borzalmas lelkű nővérek vannak, tisztelet a kevés kivételnek. Nem erre a hivatásra valók. Tudom,hogy nincsenek megfizetve, és tényleg sokat dolgoznak,de erről nem a betegek tehetnek! Fásultak,idegesek,nem empatikusak! Èn olyan kórteremben voltam,ahol sajnos combnyak töréssel voltak idősek, és láttam amit láttam :((
2019. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gonoszok,fel kéne őket pofozni
2019. júl. 18. 16:56
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Tegyél panaszt akkor. Sajnos minden kórházban vannak ilyen nővérek, de ez nem egyenlőazzal, hogy mindenki ilyen.
2019. júl. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Téged kellene felpofozni. Tudod miért ilyen kiegettek? Mert a betegek 80 százaléka ha bekerul egy kórházba azt hiszi hogy neki akkor most ki kell nyalni a p icsajat azért mert ő beteg és olyan dolgokat is a noverekkel csinaltat amit egyedül is megtudna. Tulterheltek vagyunk, több ember helyett dolgozunk és a betegek ott használnak ki ahol tudnak. És így kevesebb idő jut arra akinek tényleg szüksége lenne rá. Aki igazán beteg az érdekes mód soha nem szolgáltatja ki magát. De ha egy idős mamika kerül be akire a család félévente egyszer nyitja rá az ajtót.. Na az mindent elkövet hogy körbe legyen ugrálva.
2019. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én biztos mem fogok kórházba bemenni,betegebben jön ki az ember mint bement,rokonom is kórházban halt meg.

Szánalmas szar nővérek meg semmitérö orvosok.

2019. okt. 3. 12:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Te ne is gyere....
2019. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy ott legyek kiszolgáltatottan,megalázva a gonosz nővérek közt.Azt soha.Egy igazi rémálom.Akkor inkább megdöglök itthon.
2019. okt. 3. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!