Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rezidens nőgyógyász vállalhat...

Rezidens nőgyógyász vállalhat terhesgondozást?

Figyelt kérdés
Fontos lenne a válasz. Aki tudja, kérem írja meg köszönöm.

2021. febr. 17. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a kórházban. Magánrendelése csak akkor lehet, ha van olyan, aki vállalja a felügyeletet.
2021. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most megnyugtattál. Az orvos akihez járni szeretnék, 3. rezidensi évét tölti a kórházban. De amíg nem tudtam erre a kérdésre a választ, nem akartam felhívni, nehogy bugyutának tűnjek. De így már hívom is. Köszi mégegyszer!
2021. febr. 17. 22:31
 3/6 mursi ***** válasza:
0%
akkor már igen tapasztalt lehet, ha szép a cipője, akkor biztos jó doki...
2021. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó doki! :) De minek magyarázzam.. ? ;) Aki ilyen felfogású, mint te is..azoknak semmi nem jó!
2021. febr. 24. 22:10
 5/6 mursi ***** válasza:
0%
csak a cipő és az aranykeretes szemüveg számít, a tudást meg lehet szerezni akár 1 év alatt, ha zseni az illető és nem sokat iszik, de a tapasztalathoz sajna kell 25-30 év...
2021. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aham..ok. És hogyan szerezhet bárki tapasztalatot, ha Rezidens korában mindenki elkerüli...ezen indokkal? :D


Nekem mindegy..jártam olyan orvoshoz, aki 40 éve van a pályán, 2 év alatt nem tudott semmit se tenni a probléma ellen, míg ez a kis doki az első vizsgálat után megoldotta a gondot, és ő is műtött meg aztán később.

Szóval...maradok nála, de köszi hogy aggódsz. ;)

2021. febr. 25. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!