Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akinek volt már abortusza,...

Akinek volt már abortusza, hogyan zajlott a felépülés folyamata? Remélem vagytok olyan kultúraltak, hogy megkimeltek a rosszindulatú megjegyzésektol.

Figyelt kérdés

És a saját értékes időtöket sem arra pazaroljatok, hogy ártani probaltok itt másnak. Legyünk tekintettel egymásra!

😊



2021. febr. 20. 16:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És a műtét előtt hány órát kell bent lenni?
2021. febr. 25. 17:49
 12/18 anonim ***** válasza:
20 at
2021. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Micsoda? Reggelre megyek és nem mondtak, hogy bent kell aludjak.

Veled ez volt?

2021. febr. 25. 18:11
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem kell benn aludni mar...
2021. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az abortusz egynapos műtét már.. Reggel 6:30-7:00 re odamész, felveszik az adataidat, megvizsgálnak meg kikérdeznek, hogy van-e valami betegség a családban. Ha szültél már, akkor csak altatnak és műtenek, általában velük szokták kezdeni a műtéteket mondván gyorsabban megvannak. Aki még nem szült azt először kitágítják, pár órát vár, utána viszik műteni. Aztán mindenki pihen meg alszik és ilyen 16-17 óra fele mindenkit szépen hazaengednek.

Nekem nem volt fájdalmas a műtét, utána egy 5 napig kb véreztem, de nekem is azt tanácsolták, hogy ne nagyon emelgessek nehezet, vigyázzak a hirtelen mozdulatokkal. Egyébként meg az előttem szólóknak igaza van, a fizikai felépülés része kb semmiség, a lelki viszont lehet hogy csak hónapokkal később jelentkezik és jobban megviselhet, de persze függ ez attól is, ki mennyire erős lelkileg.

2021. márc. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben egynapos, akik még nem szültek azoknak előző este lamináriát tesznek fel
2021. márc. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Vhol mar tablettat hasznalnak laminaria helyett, amit aznap reggel tesznek fel, igy nem kell benn aludni.
2021. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly ősszel laminariat helyeztek fel és még aznap megvoltam a műtéttel és nem aludtam bent.
2021. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!