Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetséges hogy valaki meghízi...

Lehetséges hogy valaki meghízik mandulaműtét után?

Figyelt kérdés
Tényleg lehetséges hogy amiatt meghízik valaki? Úgy hallottam hogy megsértenek hormonokat vagy valami ilyesmi (nem tudom pontosan, és nem akarok hülyeséget mondani) és hogy emiatt mandulaműtét után sokan meghíznak. És mikor ezt hallottam akkor elgondolkodtam, hogy igazából én is utánna híztam meg és két barátnőm is. Szóval ez igaz lehet? Vagy semmi köze hozzá?

2021. febr. 23. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2021. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverjuk a mandulamutetet a pajzsmirigymutettel.
2021. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem. Attol hizol, hogy mutet utan gondolom kevesebbet mozogsz, inkabb fekszel, es zabalsz. Esetleg olyan keszitmenyeket szedsz utana (pl b vitaminok), ami noveli az etvagyat.

Sok dologtol lehet hizni, de annak nincs koze a manduladhoz.

2021. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Zabálni mandulaműtét után?:D Hát azt megnézném. És amúgy nem olyan nagy súlyfeleslegről beszélek csak kb ilyen 5-8 kiló pluszról. De akkor csak véletlen egybeesés. Köszönöm a válaszokat.
2021. febr. 23. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
3-as háttal ült a gépnek mikor ezt megírta :'D
2021. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilvan nem mutet utan kozvetlenul eszel 🤦‍♀️

Nekem is volt, tudom mirol beszelek, bar a felepules nyilvan mindenkinel mas, gondolom:)

2021. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!