Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulaműtét a koronavírus alatt?

Musztafa Kebab kérdése:

Mandulaműtét a koronavírus alatt?

Figyelt kérdés

1. Valaki tud arról valamit, hogy a koronavírus alatt van-e lehetőség mandulaműtétre?

2. Csak abban a városban műtenek meg, ahová be vagyok állandóra jelentve? Netán abban a városban is, ahol az ideiglenes címem van? Esetleg ahol tartózkodok, de nem vagyok bejelentve oda?

3. Kb. mennyit kell várni a közegészségügyben mire sora kerülök a műtéttel? Kvázi megállapítják, hogy műteni kell engem, kb. mennyi idő múlvára kapok időpontot a műtétre?



2020. jún. 3. 09:50
 1/2 A kérdező kommentje:
*sorra
2020. jún. 3. 10:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Most műtöttek engem épével.Áprilisban lett volna,elmaradt,aztán hívott a doki..18 án meglett..teszt is kellett

A többire nem tudok akaszt adni sajnos.az hogy mikor müttenek,attól függ hányan vannak elötted.Tavaly novemberben kaptam áprilisra időpontot..szerintem a mandula is hónapok.

2020. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!