Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kapott ma valaki kínai vakciná...

Kapott ma valaki kínai vakcinát? Volt valami mellékhatása?

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Úgyis törlik, ha valaki az igazságot válaszolja. Ezt jobb élőben kérdezni a körülötted lévőktől. Sok kamu válasz várató, a fizetett gyógyszergyártó cégek ügynökeitől.
2021. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jöhetnek szubjektív vélemények is de én nem ezzel lettem beoltva ennek ellenére érdekelne ha valakit azzal oltottak
2021. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én először nagyon idegenkedtem tőle, de végül is egy régi, bevált technológiával készült. Ugyan úgy készül mint az influenza elleni védőoltás. (elölt vírus)
2021. febr. 24. 21:52
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Elölt vírus----ezt annyira imádom :).

A vírus nem él, ezért elölni sem lehet.

Maximum inaktiválni. Maximum.

2021. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Apum kapott tegnap a kínaiból és nincsen rosszul tőle.
2021. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Örülök, hogy nincs baja apudnak :)
2021. febr. 25. 15:23
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Nekem anyám kapott tegnap kínait, azóta vesefájdalomra panaszkodik illetve a hasa is ment.


Persze nem biztos, hogy ettől de most jött ki a tünet rajta.

2021. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Ma kaptam, a gondozóval és szomszédasszonnyal mentünk oltásra. Voltak ott többen a falubéliek akikkel várakoztunk délutánig közben beszélgettünk a folyosón. Én a simot kaptam meg de nem éreztem semmit mint egy hónapja az megfázásra sem. Azóta voltam kint a kertben kapálni, gazolni de valószínűleg megfázhattam mert fáj a hátam, kapar a torkom és köhögök is. Valamire allergiás lehetek biztos mert rossz az ízérzésem és kiütések lettem a karjaimon meg a hasamon. Gondolom holnapra elmúlik.
2021. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

8

Megfázásra vakcina?

2021. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

A 8-as troll.


Ott bukott ki, hogy túlcifrázta.


Azért nice try😉

2021. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!