Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A járóképtelen betegeg,...

A járóképtelen betegeg, illetve azon mozgássérültek akik egésszégügyi okból járó képtelenek, de szeretnék be oltatni magukat COVID-19 elleni vakcinával azok hogyan jutnak el az oltó pontra ha járókpételenek?

Figyelt kérdés
Sületésem óta mogáskorátozott vagyok! jelenleg 53%-os egészség károsodásom van, és járó képtelen vagyok. Ma kaptam egy sms-t hogy hol és mikor jelenjek meg oltásra. De járókptelenségem miatt el mennni nem tudok. Viszont szeretném meg kapni az oltást, mert a családomban volt mér covid-osd beteg. Én szerencséere meg úzstam. de félek, hogy el kaphatom. Ezért szeretném meg kapni az oltást. De mi a tendő ilyenkor. A házi orvosom nem tőrödik ezzel.

2021. márc. 4. 11:15
 1/2 Metionin ***** válasza:
56%
Kimennek beoltani. Hívd fel a háziorvost, kötelessége kimenni beoltani.
2021. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1-es vászirónak: A (2021.05.09.) mai napig nem jöttek ki be oltani. De még telefonon se keresetk. Személyesen meg pláne nem keresett senki. Nem ér nem jöttek ki. Már több mint 2 hónapja regisztrálatm. De még mindig nem vagyok be oltva Covid-19 ellen!
2021. máj. 9. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!