Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi kellene ahhoz hogy az...

Mi kellene ahhoz hogy az egészségügy végre fejlődjön?

Figyelt kérdés
Nyilván több egészségügyi dolgozóra van szükség. Amihez valószínű először is magasabb fizetést és megfelelő kórházi körülményeket kellene biztosítani. Mi a véleményetek?

2021. márc. 4. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a képlet: több pénzt kell befektetni az egészségügybe.
2021. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Megfelelő helyre kellene X-elni 22-ben
2021. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

De komolyan. Cezaromanias rablokat levaltani. Utana kovetelni vagy otletelni.

Igen, elotte is beleszartak az egeszsegugybe, de mostanra a sokszorosat leraboltak, szetszortak.

2021. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jó lenne alkalmasági teszt is. Én megértem, hogy fáradt, rosszak a körülmények, de szerintem egy olyan ember szinte röhögve mondja, hogy meghalt valaki a hozzátarozónak az nem való kórházba. Vagy az a doki aki 39 kg anorexiást hazaküld, hogy a súlya normális.. Ha valakinek hiányzik az alap empátia az nem való ilyen helyre. Mert ritkán tesz valaki panaszt, mert a kórházban leesik a csempe, mint azért mert az orvos/ápoló etikátlan volt.
2021. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Vissza kéne vezetni a vizitdíjat. Ha csak 100 forintot szednének már az is előrelépés lenne. A befolyt összeg a kórházé lenne, ebből javítanák a színvonalat és az eszközparkot. Jutna felújításra, hogy ne kabátban feküdj a kórteremben, ne omoljon rád a plafon, jusson wc papír, kézfertőtlenítő, gyógyszer. Ekkorra összeg senkinek sem lenne megterhelő, de persze méltányossági alapon lenne, aki még ez alól is mentesülne.
2021. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!