Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Március 8.a után mi van a...

Március 8.a után mi van a műtétekkel? térd műtétem lesz 9.én. Az új szigorítások mellett ,ez meg fog történni ,vagy elhalasztják? Holnap mindenképp felhívom a kórházat.

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elmarad, de mindenképpen érdemes őket felhívni.
2021. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2021. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egynapos műtétnek számít az ,ha aznap haza is mehetsz nem? az enyém 3napos ott létből állna .
2021. márc. 5. 23:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor ez rad nem vonatkozik, de tavaly novemberben felfuggesztettek a halaszthato muteteket, nem tudom, hogy azota ujraindult-e. Mindegy, a megoldas a telefon.
2021. márc. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Nem akut műtéteket már vagy nyár óta nem lehet végezni, tehát nem értem, hogyan jegyeztek egyáltalán elő.

Pár hete engedélyezték csak az egy napos nem sürgős beavatkozásokat, de most azt is leállították.

2021. márc. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudom. Szerintem majd személyesen be megyek, ha be engednek egyáltalán.. Mert 2oraja hívom őket és nem veszik fel. Csak a pénzt nyelik a kártyáról. Nem értem ezt az egészet. Én úgy gondolom hogy ha előjegyeztek és változik bármi, arról illene értesíteni.
2021. márc. 6. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Szombaton ki vegye fel, a portás?
2021. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert szombaton, csak a portások tartozkodnak a kórházban,igazad van. Nincs sürgősségi ellátás, nincsenek orvosok... Nem is érdekel, kötekedj csak. Van ennél fontosabb gondom.
2021. márc. 7. 00:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert a sürgősségit hívtad? Inkább alighanem egy üres irodát.

Az orvosak nagy része nincs benn hétvégén, a sürgősségin meg nem azzal foglalkoznak, hogy XY mikor kapott műtétre időpontot. De kötekedj csak, neked van igazad, hiszen felvették és kaptál felvilágosítást. Ja, nem is.

2021. márc. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Velem Most közölték hogy a holnapi műtétem elmarad..
2021. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!