Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jelenlegi állás szerint...

Jelenlegi állás szerint lehetséges a fogszabályozás március 22 után?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, hogy mire számítsak. Valaki tud valamit? Esélyes, hogy 24-én fogadjanak az előre egyeztetett időpontban? Vagy ne is reménykedjek? Vagy van esély, de arra is, hogy nem lesz?

2021. márc. 7. 02:07
A kérdező szavazást indított:
Biztos mehetnek az emberek
Talán mehetnek az emberek
Nem esélyes, hogy mehetnek az emberek
6 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:

Háttérsztori amiért aggodalmaskodok: egy éve egy kimaradt időpont miatt csesződött el minden... Nem kevés idő, energia, fájdalom, pénz és türelem van benne.


(Nyilván tudom, hogy vannak a világban égetőbb problémák, globális felmelegedés meg pandémia, de koncentráljunk az eredeti kérdésre, hogy van e esély rá vagy sem, hogy fogadjanak.)

2021. márc. 7. 02:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Sima fogorvosnál csináltatod vagy magánba? Ha magán akkor (jelenlegi állás szerint) mehetsz 24-én. Ha sima akkor meg szerintem a fertőzöttek számától függ majd hogy lehet-e vagy nem de én annyira nem reménykednék a helyedben, ennyi idő alatt nem valószínű hogy láthatóan csökkenni fog a megbetegedések száma.
2021. márc. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hivatalosan állami, de úgy rémlik, hogy van magánpraxisa is a doktornőnek. (Másik városban van, nem a "saját" fogorvosom. Akihez alapvetően járok, nem csinál fogszabályozást, ezért el lettem küldve a megyeszékhelyre.) Már több, mint 4 éve húzódik, ha a tavalyi kihagyás nincs, már leszedték volna. 🙈☹️ Szorítsatok, hogy az eü működjön legalább.. (meg amúgy minden más is természetesen.)
2021. márc. 7. 02:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Államiba is lehet menni 22-e előtt is, csak szólok.
2021. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor menjél, ha már be vagy oltva, és utána eltelt min. 2 hét. Ne kockáztass!! Inkább kérjél egy másik időpontot.
2021. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5. A korombeli és olyan egészséges emberek mint én legkorábban az őszi szünetre számíthatnak. Az meg már másik kérdés, hogy nem biztos, hogy be akarom oltatni magam, ezt nem tudhatod. De nem az volt a kérdés, hogy menjek, vagy ne menjek, hanem hogy fogadnak-e...
2021. márc. 8. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!