Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Daganatos betegeknek melyik...

Daganatos betegeknek melyik COVID elleni vakcina az ajánlott, legjobb?

Figyelt kérdés
Előre is koszonom

2021. márc. 8. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Erről orvost kéne megkérdezni. Sajnos még nekik sincs tapasztalatuk, mi, laikusok pláne nem tudjuk
2021. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én AstraZenecát kaptam és eddig semmi rosszat nem tapasztaltam.
2021. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy aki bármilyen komolyabb megbetegedésben, pl. daganatos megbetegedésben szenved, vagy valaha szenvedett (és persze túlélte azt), akkor csak Pfizert kaphat.
2021. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ismerősöm autoimmun-beteg, az orvosa a Moderna-vakcinára vár, illetve az azzal kapcsolatos visszajelzésekre (és csak utána olt)
2021. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! És azt esetleg nem tudjátok hogy melyik jó allergiásoknak?
2021. márc. 8. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez allergiától függ, mert van olyan amit nem lehet beadni. Mindenféleképpen orvossal/infektológussal konzultáljon mielőtt allergiásként beadatná az oltást.
2021. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sok erot és gyógyulást 🤍
2021. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 whiteno ***** válasza:
Nem kell beadni és nincs mitol tartani,koszontem a figyelmet
2021. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek azt mondták (ő masszív alkoholista, és súlyos áttétes rákos), hogy csak Pfizert kaphat. Oroszt eleve nem, mert arra egyetlen korty is szinte azonnali halált okozhat, kínai eleve nem jöhet szóba, az angol meg egyszerűen alapkockázatos.
2021. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!