Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nincsen háziorvosom, akkor...

Ha nincsen háziorvosom, akkor ki, hogyan értesít az oltásról?

Figyelt kérdés
Regisztráltam az oltásra, viszont nincsen háziorvosom. Ebben az esetben hogyan fognak majd értesíteni, ha behívnak oltásra? Sms-t küldenek és mehetek egy oltópontra?
2021. márc. 11. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A 65 év alattiakat már nem a háziorvosok oltják, igen, ők sms-t kapnak. 65 év felett: passz, arra a központi telefonszámon kellene rákérdezni.
2021. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hüm,helyettes háziorvos van...

Jászapátin élek,~2 éve nyugdijjba ment.Ha hivom a helyettes orvost max jelezni kell h hivatalosan nem ő a "kezelő orvosom".

De szerintem az oltó nem feltétlenűl a házi orvos (pl oltó ponton)

2021. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es

Mivel nincs háziorvosa, nyilván a helyettesítő sem értelmezhető nála.

2021. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
65 éven aluli vagyok.
2021. márc. 11. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:

#2es vagyok.Én is 65 év alatti vagyok.

Javaslom Telefonon hivja fel a legközelebbi orvosi rendelőt ... Az alap ellátásra MINDENKI jogosult !

Viszont betegségek esetén,allergia esetén benne legyen a rendszerben...!

De pár évente egy vérvétel se ártana,sok minden kiderűlhet.

2021. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!