Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mért nem együtt érzőek egyes...

Mért nem együtt érzőek egyes fogorvosok, ha a gyökérkezelés fájdalmas?

Figyelt kérdés

Sajnos mélységesen csalódtam az egyik olcsóbb magán fogászati ellátásban, amikor amikor gépi módszerrel tágította a gyökércsatornáimat az új fogorvos dolgozó. És annyit sem volt képes mondani nekem előtte, ha fáj a gyökértágítás akkor jelezzek a kezemmel és szünetet tart, és semmilyen együtt érzése nem volt irántam amikor fájt a a foggyökértágításom.


Csak annyit mondott nekem, hogy ennél jobban nem tudja megcsinálni a gyökértágításomat, hogy ne fájjon a fogam tőle.


Nagyon gondolkodom azon, hogy ha több lesz a fizetésem akkor egy másik olcsóbb magán fogászat után fogok nézni és új magán fogászatott fogok váltani. És a fogorvos vezető is nem a ssaját érdekemet nézte, hanem az új alkalmazót fogorvosának az érdekét tartotta fontosabbnak.


Abban reménykedem, hogy idén Áprilistól egsézen jövő Decemberig ne is szoruljak többé fogászati kezelésre főleg ne gyökérkezelésre, mert sajnos nem fogok tudni magán fogászatott váltani mert anyagilag nem fogok tudni stabil lábakon állni 2023.Január hónap előtt.



#Magán, fogászat, leendő, váltása.
2021. márc. 18. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert nem az enyémhez jársz

:)

2021. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontos választ szeretnék kapni. De annyit magamtól kezdek érteni, hogy az érintett új fogorvost is csak a pénz érdekli semmi más az egyes páciensei érdekei nem érdekli stb.
2021. márc. 18. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég pancser. Minden esetben el lehet tökéletesen érzésteleníteni egy fogat és környékét, csak megfelelő helyre és mennyiségben beadott érzéstelenítő szükséges.
2021. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3: ezt cáfolom :D Gyulladt fogamat kellett gyökérkezelni, 2 rendes szurit kaptam, plusz egy nagyot, ami a teljes alsó állkapcsom elzsibbasztotta, kivéve azt az egy fogat :D Pedig szedtem előtte Dalacint, 2 kúra is volt. :)
2021. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A "rendes" nem szinonimája annak, hogy megfelelőt, megfelelő helyre.
2021. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!