Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Múlt héten szerdán betömött a...

Múlt héten szerdán betömött a fogorvosom egy mélyen szuvasodott fogat, de még mindig fáj. Mikor múlik el a fájdalom, vagy gyökérkezelés lesz belőle?

Figyelt kérdés

Azt mondta 2 hétig is fájhat, de hanem múlik el akkor mi a helyzet?

Napközben fáj általában, éjjel tudok tőle aludni ( szerencsémre), de minden nappal ugyan az kezdődik, valamelyik nap jobban valamelyik nap kevésbé fáj, de fáj.


2019. máj. 2. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta két hétig is fájhat, akkor még van egy heted.

Ha nem múlik el akkor igen, várhatóan gyökérkezelés lesz.

2019. máj. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy hét után mentem vissza egy töméssel ami még akkor is érzékeny volt ha csak beszéltem. Fogorvos azt mondta, higgyem el jobb lesz ez, idő kérdése - persze szidtam utána rendje szerint de igaza volt, még három nap után jobb lett pedig már az egész fogsorom sajgott. Azóta (3 éve) nincs panaszom rá. Persze ettől neked még lehet gyökér kezelés a vége, de sok idő mire jobb lesz szóval ne parázd túl.
2019. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!