Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Karantenesek a hazastarsad ha...

Karantenesek a hazastarsad ha vallalja hogy izolalja magat a lakasban toled akkor nem kell karantenbe vonulnia?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 18:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem jelented be önként, hogy ott lakik, akkor sem kell. Ez teljesen önbevalláson alapul
2021. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak nem külön bejáratú lakrész, ahol egyáltalán nem érintkeztek egymás cuccával se, akkor ugyanúgy karanténba kell vonulnia.

Bár nem mindegy, hogy az érdekel, hogy kötelezik-e rá, vagy hogy a vírus terjedése szempontjából. Előbbire: sokszor nem követelik meg. Utóbbira: csak az, hogy úgymond "kerül" téged, még édeskevés.

2021. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Én jelenleg covidos vagyok. A háziorvos mondta, hogy a karantén csak rám vonatkozik, a másik 3 családtagra nem.
2021. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
utolso ez biztos ? a nepegeszsegugy felhivott kikerdezett kivel laksz ? nalunk van vendeg WC vendeg szoba es ugy lennenk kulon
2021. márc. 19. 20:25
 5/23 anonim ***** válasza:
Igen, biztos. A velem egy háztartásban élő családtagjaim nem kerültek karanténba.
2021. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem. Senki sem hívott fel, határozatot sem kaptam. Ez lenne a protokoll, de már túl vannak terhelve...
2021. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
engem felhivtak es mwg vissza fognak hivni a tovabbiakert
2021. márc. 19. 20:31
 8/23 A kérdező kommentje:
ferjem adatait is meg kellett adnom mondtak hogy tudjuk magunk izolalni de nem mondott se igen de nemet hanem HIV majd meg a tovabbiakert
2021. márc. 19. 20:33
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, én csak annyit tudok biztosan, hogy nálam nem kerültek karanténba, pedig a háziorvos tud róluk. Ismerősi körömben egyébként ugyanez a helyzet. Csak a pozitív tesztet produkáló személy került karanténba.
2021. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
ez jo hir remelem igy lesz :-)
2021. márc. 19. 20:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!