Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 27 évesen mikor kaphat valaki...

27 évesen mikor kaphat valaki covid-oltást Magyarországon?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy nincs ismert alapbetegsége, illetve hajlandó elfogadni bármelyik vakcinát, amelyiket felkínálják neki.

2021. márc. 21. 17:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kalkulátor lineárisan dolgozik, nem veszi figyelembe, hogy folyamatosan gyorsul az oltás. Egyre nagyobbak a szállítmányok. Április közepére meglesz a 3 millió beoltott úgy, hogy 3,7M eddig, aki regisztrált. Tehát május első felére mindenki oltáshoz tud jutni a mostani modellek alapján az eddig regisztráltak közül. Ezen felül tervezik a 18 évnél fiatalabb célcsoport bevonását is.
2021. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 Igaz, de ez a kalkulátor csak megközelítő értéket ad, rá is van írva.

Párom 37 éves, és május 24-júius 15 között írta a kalkulátor, de most hétvégén fogja megkapni az elsőt. Szóval jóval korábban, mint ahogyan a kalkulátor írta.

Szerintem aki most regisztrál, az max 1-1,5 hónapon belül megkapja az elsőt.

Mondjuk a párom szívott, mert decemberben az első napon regisztrált, úgyhogy majd' fél évet vértunk erre.

2021. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, mennyire élelmes, mennyire rugalmas, stb valaki.

Igen, meg lehet próbálni elmenni oltópontra valamilyen vakcináért, hátha van.

Lehet írni a háziorvosnak, vagy felhívni, hogy neked bármi jó, és ha rugalmas a munkaidőd, akkor az utolsó pillanatban is be tudsz ugrani valaki helyett. Ha elfogadsz népszerűtlen oltásokat, simán bejöhet, nekem úgy lett Astrám, hogy az orvos nem tudott összevadászni elég embert, én meg véletlenül írtam neki. A párom úgy kapott időpontot Sinopharmra, hogy kb. örült a doki, hogy 110 helyett csak 109 embert kell összefogdosnia :D.

Szóval szerintem most, ha a tényleg bármi jó, akkor jó eséllyel tudsz szerezni oltást, ha hajlandó vagy egy kis energiát belefektetni.

2021. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!