Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Apukámat a mentő a kórházba...

Apukámat a mentő a kórházba szállította, sajnos áttétes, csontrák, májra is kiterjedve, inzulinos cukorbeteg. Az orvosok azt mondták telefonban, hogy órái esetleg napjai lehetnek hátra. Szerettem volna bemenni hozzá, de ezt nem engedték. Miért nem?

Figyelt kérdés
Az osztályvezető főorvos azt mondta a kórházba azok léphetnek csak be akik a Covid tesztnek megfelelnek, ennek az ára 7700 Ft/fő. Én a Tv.ben azt hallottam hogy elköszönni mindenkor köteles beengedni a beteg hozzátartozóit. Ez a Dunaújvárosi Kórházban miért nem él.Apukám megfog halni elköszönés nélkül?Az orvosok hibájából! Kíváncsi leszek a zárójelentésére, ha egyáltalán adnak ki, mi lesz ráírva az elhalálozás ok. Mit tehetek egy ilyen kegyetlen kórház ellen mint a Dunaújvárosi? A boncolást azt megtiltották, ezt közölte velem a főorvos.
2021. márc. 21. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
El lett mondva a főorvos által.
2021. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem ertem a kerdest. Teszttel mehetsz. Megeri a 7 ezer forintot? Szerintem igen, de a te dontesed.
2021. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Megmondta Müller Ceci is h ilyen esetben be lehet menni, nincs olyan h egy haldokló emberhez nem mehet be a családja elköszönni. Hivd fel a kórházat max mondjad h akkor mindenképpen felkeresed a betegjogi képviselőt mert ilyen nincs h nem engednek be hozzá.
2021. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Igazság szerint, ha valóban haldoklik, kötelesek lennének beengedni. Apukám tavaly halt meg, már akkor is a covid mizéria volt. Életének utolsó 10 napjában többször is bent voltam nála rövid időre.

Szerintem kérj engedélyt a kórház igazgatójától.

Nekem mondjuk az osztályos főorvos adott engedélyt.

2021. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
"A boncolást azt megtiltották, ezt közölte velem a főorvos." na innen tudni hogy kamu
2021. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha semmiképp nem engednek be teszt nélkül akkor is szerintem mindenképp megéri azt a 7000ft-ot hogy elköszönjön tőle a szűkebb család. Amúgy eddig hogyhogy nem derült ki a csontrák? (Ha jól értettem a kérdésből akkor az most derült ki amikor kórházba szállították de bocsánat ha mégsem)
2021. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

"Kíváncsi leszek a zárójelentésére, ha egyáltalán adnak ki, mi lesz ráírva az elhalálozás ok. Mit tehetek egy ilyen kegyetlen kórház ellen mint a Dunaújvárosi? A boncolást azt megtiltották, ezt közölte velem a főorvos." Nagyon abba az irányba megy a kamu, amit egymás között terjesztgetnek a fogyatékos "normális életesék", és ami már ezerszer meg lett cáfolva.

Azért valahol k-rva undorító, amit műveltek, nem gondolod? Aljasság.

2021. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
igen nekem is a fb konteo ugrott be. a végén még fietne is hogy covidos lehesen
2021. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8. Igen, az az.
2021. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak a negatív teszttel lehet bemenni a kórházban. Azok akik kételkednek, azoknak azt kívánom teljes szívemből érje őket ugyan ez az esetem. Meg lehet győződni a Dunaújvárosi Kórházról ott egy kutya majom mindenki. Hiába van a betegjogi képviselő, az már a meghalt személyt nem fogja védeni!
2021. márc. 21. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!