Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akit oltóponton oltottak...

Akit oltóponton oltottak leírná, hogy működik?

Figyelt kérdés
Sorszámot osztanak vagy hogyan? Vagy csak beáll az ember a sorba és mikor odakerül akkor oltják?
2021. márc. 22. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Már belépés előtt egy listán ott volt a nevem, így engedett be a portás az oltópontra. (időpont is,15.4o pontosan.)Az oltóponton ismét lista, ahol ott volt a nevem, időpont,melyik orvos fog oltani. Kérdőív kitöltése,majd kis várakozás után oltás,majd a várakozó helyiségben 20 percet kellett eltölteni, hogy jelentkezik-e valamilyen allergiás reakció. Aláírás, igazolás átvétele az oltásról, haza.
2021. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez így nem tűnik durvának. Viszont ami képeket látok a médiában, mindig millió ember áll sorban össze vissza. Akkor ez mi lehet? Mert amit te írtál aszerint tök rendezetten zajlik a dolog.
2021. márc. 22. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Fogalmam sincs nekem sem, hogy mi ez. Nekem időpontra kellett mennem, pontosan.
2021. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Mert egyesek mindenhova odamennek 10-20-30 percekkel hamarabb. Én nem is értem minek ácsorogni egy sorban? Értelmezhetetlen, hiszen mindenkinek időpontja van és biztosan nem kérdezgette végig a többieket, hogy pont a megfelelő helyre álljon be. Mindenki üljön le kint, vagy ugorjon be egy büfébe, ha már hamarabb odaért, aztán 1 perccel az idő előtt sétáljon a portához.
2021. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Négyes te is oltóponton voltál? Akkor is sokan álltak kint?
2021. márc. 22. 22:34
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
55%
Nálunk sincsenek az oltópontnál az utcán, max 2-3 ember, de ahol van ilyen gond, ott az emberek butasága miatt van. A katonák egyébként sokat segítenek.
2021. márc. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nézzétek itt is mekkora a sor:


[link]

2021. ápr. 1. 17:15
 8/11 anonim ***** válasza:
És azt lehet hogy en a kocsiban ulok es megkerem a haziorvost hogy hivjon fel amikor bemehetek a rendelobe? Én nem akarok ott varakozni, tiszta fertő!!!!!
2021. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagyis csörgesssen meg!!!!
2021. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt lehet, ha háziorvoshoz mész. nálunk is úgy csinálták, hogy akik a rendelésre mentek kint vártak, és telefonon hívták be őket egyesével. Gondolom oltásnál meg lehet ugyanígy csinálni, ott is időpontra mész.
2021. ápr. 2. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!