Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most akkor hogy van ez? A...

Most akkor hogy van ez? A krónikus betegeket ugye az Astra zeneca vakcinával oltják. Háziorvos olt továbbra is? Vagy csak kizárólag oltóponton oltják a krónikus betegeket?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, a 60 alatti krónikus betegeket kizárólag oltóponton oltják az Astrával, hogy ezzel is tehermentesítsék valamelyest a háziorvosokat. (Amúgy ez szerintem nagyon helyes.)
2021. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor jó, várom a hívást.
2021. márc. 9. 11:26
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én múlt héten kísértem a mamámat az oltópontra. Kész katasztrófa volt az egész . A Pfizert is lehet tárolni pár napig a hűtőben, de nem oltanak vele a házi orvosok. Neeeeem, a sok idős , menni alig tudó embert bevezényelték az oltópontra . Amikor engem oltottak( orvosis vagyok) , akkor volt intenzív terápiás orvos. Most már nincs, engem direkt megkértek rá , hogy figyeljek a mamámra( nem lehettem volna ott amúgy vele). A házi orvos meg napi pár beteget beolt ehhez képest ....

Astrat a házi orvos van, hogy adja.

2021. márc. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hat ez elég baj. Nekem az asszisztens azt mondta, a háziorvosok már csak az öregeket oltják. A listát, a krónikusakét vissza vette a központ! Majd onnan hívnak, és letette a telefont!! Az elsők közt regisztráltam, több krónikus betegséggel, és sehol semmi. Pedig itt felénk már több 45.évest is beoltottak! Nekem jó lenne mar a kínai is, de az sincs. Nuku. Hol lehetne érdeklődni, hogy egyáltalán meg van a telefonszámom?
2021. márc. 11. 10:25
 5/18 anonim ***** válasza:
Pedig az AstraZ.-val, Sputnikkal krónikus betegeket, időseket nem is szabadna beoltani, vagyis nagyon rizikós.
2021. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
74%
5/5 nálunk a faluban minden idős embert Astrával oltanak köztük apukámat is :/ de olvasom folyamatosan a neten, hogy vérrögöt okozhat....ajh, nem elég, hogy szegény apum eddig a vírustól rettegett, most meg a vakcinától....
2021. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apósom Pfizert fog elvileg kapni. De csak azért adatja be, mert azt hiszi, hogy akkor mindent feloldanak az oltások után. Ő szívbeteg, véralvadásgátlót is szed. Szóval nem ajánlatos rekombináns vakcinával oltani az olyanokat, akiknek gyengébb az immunrendszere valamilyen betegség vagy kezelés miatt.
2021. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én immunhiányos vagyok, Pfizert kaptam és lettek antitestjeim. ( abból van kevesebb)
2021. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen a pfizer nagyon jó! Kevés jön csak belőle sajnos. Minden nap csak ezt mondja a tv, tessék oltakozni. De hogyan, ha a nem hívják be az embert? Sőt, azt mondja az orvos, nincs vakcina. (Astra)
2021. márc. 11. 21:38
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Akkor gondolkodj el, hogy miért nem hívják be az embert, miért kell vagy 50x regisztrálnod, mire elfogadja az adataidat a rendszern? Miért is hazudja azt a kormány, hogy beoltottak több, mint 1 M magyart, amikor előtte jó, ha volt 300 ezer oltott, ha egyáltalán volt annyi.
2021. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!