Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki melyik plazmaközpontba...

Ki melyik plazmaközpontba jár? Milyen sztoritok van a plazmaközpontról?

Figyelt kérdés

- melyik központba jársz?

- miért szereted?

- milyen negatív és pozitív tapasztalataid vannak?

- mi a véleményed a többi donorról?

- pénzért csinálod vagy tényleg a jó szándék vezényel? (őszintén, úgyis anonim az oldal!)



2021. márc. 24. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Egyetemista koromban jártam párszor:

- abba ami az Infoparkban van lágymányosnál, nem tudom mi a neve.

- az volt közel az egyetemhez.

- negatív hogy volt hogy rosszul lettem kicsit, pozitív hogy szép tiszta környezet volt, mindenki kedves volt velem, még szendvicset is kaptam

- semmi, láttam őket, ez alapján nincs véleményem

- is-is, bevallom egyetemistaként jól jött a pénz is meg a szendvics, de amúgy meg azt is tudom hogy a plazma életeket ment, szóval számomra win-win dolog volt

2021. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Én kecskemétre járok a plazma centerbe. Nekem is mert ez van legközelebb.

Nekem negatív hogy elsőre kifogtam egy hibás gépet és benne maradt pár deci vérem a gépben, de egyébként nagyon korrektül kezelték hoztak mindent be (ahol egyébként nem lehet enni) ne hogy rosszul legyek és ki is fizettek mivel nem az én hibám volt. A dolgozók amúgy aranyosak mindig kedvesen kezelnek.

A többi donor fhuuu, egyszer beültem egy pasi mellé aki folyamat nézette az egyik dolgozóval hogy mikor lesz már vége, meg folyamat panaszkodott mint ha új lenne neki a dolog holott nem először adott már tudta jól mire vállalkozik. Egy másik meg hangosan telefonálgatott. Ja amúgy még egy negatívum hogy időnként nagyon megszorítják a karom a kötésnél.

2021. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
2es vagyok azt elfelejtettem hogy én viszont kimondottan pénzért csinálom, de amúgy nagyon meglepett hogy alkalmasnak találtak mert korábban másvárosban meg túl vékony ak ítélték a vénám.
2021. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- Ajka, Plazma Center

- Szeretem, mert jól szúrnak, jó helyen van, könnyen megközelíthető, kedvesek, normálisak a dolgozók

- Pozitív tapasztalatom hogy itt még nem volt semmi gond a géppel, nem úgy mint egy másik helyen, meg úgy tetszik az egész. Negatív az, hogy jelenleg csak délelőtt lehet adni plazmát, ezért nagyon nehéz időpontot találni

- A többi donorral nem nagyon témáztam, véleményem nincs róluk

- Pénzért csinálom főleg, bár így 150+ fölötti adásnál bennem van az is, hogy segítek másokon vele

2021. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!