Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen tanácsot tudnátok adni...

Milyen tanácsot tudnátok adni karanténban lévőknek?

Figyelt kérdés
Pszichiátriai osztályról kerültem covid oszralyra. Mar tegnap éreztem Lázat viszont ma teazteltek és athoztak ide. Jelenleg még semmilyen gyógyszert nem kaptam, holnap reggel kilenckor adják az első injekciót. Felek kuxsit, hogy még ennyit kell várni , most kéne aludni, de azon kívül hogy a lázam szerintem nem sokkal mehetett feljebb vagy nem tudom(kb ilyen 37-38 lehet talán) nagyon nem érzem . Azon kívül már a torkom is kisse fáj, ráz a hideg és sokat köhögök.

2021. márc. 24. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
46%
Én naponta többször kimosnám az orrüregem a helyedben langyos vízzel, úgy hogy felszívsz vizet a kezedből és jól kifújkálod. Ezzel az orrüregedből történő mélyebbre fertőzést lassíthatod, vagy esetleg el is kerülheted.
2021. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!