Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » "Délutántól lekérdezhető...

"Délutántól lekérdezhető lesz, sikeres volt-e a regisztrációnk az oltásra". És, az a visszaigazolás, amit a regisztráció után közvetlen kaptam, mondd, mennyit ér?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te kaptál visszaigazolást?
2021. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem ér. És mindaddig furcsa és igazságtalan a regisztráció, ha az ezelőtt 1 héttel még vírustagadó ordítozók most regisztrálnak és előbb kapnak vakcinát mint mások. Illetve sokan vannak akik elutasítják valamelyik vakcinát és egy hét múlva újra hívják őket másik típusú vakcinázásra. Kezdetben azért NEM erről volt szó!
2021. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert ki kell osztani rogán informatikai cégének is pár milliárdot, hogy ezt kiépítették.
2021. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én kaptam visszaigazolást még a regisztráláskor. Tulképpen maga a regisztráció azzal ért véget, hogy feljött egy ablak, amiben az volt olvasható, hogy a regisztrációm sikeres volt. Sőt, később valamikor (2 esetben is)...mint olyan személy, aki regisztrált, hírlevelet kaptam, az is benne volt, hogy ...hol megnézhetem, hogy hányan vannak előttem, kb. mikor kerülök sorra. Persze, az is csak átb.szás volt (kamu....gondolom, valaki sok pénzt kapott érte)...olyan kérdéssoron kellett volna végigmenni///ilyesfélék, hogy az azdott embercsoportban a regisztráltakból hányan kaptak már oltást.....ki a f.szom tud ilyeneket), amit ember nincs, aki a valóságnak megfelelő adatokat oda be tudta volna írni...jó eséllyel még a nyunyóka se tudta volna kitölteni.
2021. márc. 25. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Reklamálási alapnak jó lesz az a visszaigazolás, hogy miért nem vagy mégsem a listán...

Most komolyan, ezek teljesen hülyék? Először nem adnak visszaigazolást. Aztán egy idő után már adnak. Aztán mégis inkább csinálnak egy oldalt, ami összeomlik. Ahol majd annyit tudsz meg egyébként, hogy igen vagy nem.

Arról, hogy mi, hol tart, hol hányan regisztráltak, mégis kb hányan vannak előtted a dokidnál, egyáltalán összesen hányan vannak nála, áá, ez nyilván kit érdekel, minek ezt a pórnépnek tudnia?

2021. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég fakerekű ez az adatbázis. Arra másfél millió emberre nem gondoltak, akit már beoltottak.

Őrájuk azt dobja ki, hogy nem érkezett meg a regisztrációjuk...

2021. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!