Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 46 éves, 174 cm magas, 73...

46 éves, 174 cm magas, 73 kg-os, Budapesten élő, introvertált, humán beállítottságú, de a csillagászat után érdeklődő, megkeresztelt, de vallását nem gyakorló, biztonsági őrként dolgozó férfi vagyok. Melyik koronavírus elleni oltást fogom kapni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket kéred.
2021. márc. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem könnyű kérdés,a csillagászati érdeklődés tekintetében a pfizer és a szputnyik lehet a nyerő,hisz ez a két nemzet volt a legjelentősebb az űrfelfedezéseket illetően,bár ha szimbolikát nézünk a Kínaiak zászlaján ugyan vannak jó nagy méretű csillagok,de az ott uralkodó taoizmus és kunficianizmus ellenkezik a keresztény alapvetésekkel,ezért marad a inkább a két másik ahol a kereszténység dominál,a foglalkozásod kemény,mokány és szilaj,munkaterületed biztonságot követel,az orosz katonák kifejezetten ennek a szívósságnak a mintaképei,viszont az amerikaiak humánUSA-bb beálítottságúak,és jobban belegondolva az ő zászlajukban még a kínainál is több a csillag jóval(még ha kisebbnek is van ábrázolva) szóval sanszos hogy a Pfizert...
2021. márc. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
A csillagászati érdeklődés miatt csak a szputnyik jöhet szóba. Én pl nagyon modern vagyok, és modernát kaptam.
2021. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szükség volna még lábméretre (elég a bal),a szemszínre (szintén elég az egyik), valamint a a szexuális irányultságra és szokásokra (itt viszont valamennyi kell).
2021. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 valaki : ***** válasza:
100%
Imádom a csillagászatot és a szputnyikot szeretném :D de mivel nem vagyok biztonsági őt, gondolom nem biztonságosat kapok, te igen :D
2021. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szakadok a kommenteken :D
2021. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, az van, hogy pont ma hívott az asszisztens csaj, hogy a Szputnyikot szánták nekem.
2021. márc. 31. 20:17
 8/8 valaki : ***** válasza:
100%
Mikor nekifutottam az olvasásnak, először azt hittem, hogy társkeresőszerű kérdés 🤣
2021. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!