Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem csak Orbán miatt rossz az...

Nem csak Orbán miatt rossz az egészségügyi ellátás hanem az orvosok és ápolók mentalitása miatt is?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 07:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Orvosként azt kérdezném tőled kedves kérdező, hogy az nem merült fel esetleg benned, hogy esetleg te meg a rokonaid vagytok bunkók?

Pár megjegyzés, mi EÜ szakemberek vagyunk, nem csicskák, a beteg kéréseit én figyelembe szoktam venni, de ha valami nem szükséges vagy káros akkor, tőlem lehet fenyegetőzni, de akkor sem fogom megcsinálni, pl. nem írok kétnapos orrfolyásra antibiotikumot. A betegek többsége azt felejti el, hogy az állami egészségügy nem bolt, hogy elmondod mit kérsz és azt kapod! Továbbá nem tudom más hogy van vele de én a tiszteletlenséget rohadtul utálom.

2021. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Nana doktor úr/nő! Ez már személyeskedés! Értem én hogy védi a kollégáit. De pont fordítva van, a dokik a bunkók. Vagy aki nem bunkó az meg nem ért a szakmájához. Amint már írtam tisztelet a kivételnek! Értem én azt is hogy nehéz az emberekkel, betegekkel, csak hogy az orvosok azokat a normális betegeket is úgy fogadják mint a akaratos, szelepes, betegeket.

A nem hozza értés a legnagyobb probléma amit én észrevettem, ide oda küldözgetnek, a volt házi orvosom Tb-s SZTK-ba onnan magan rendelőbe,és semmi nem derül ki... Évek óta... "Hát akkor nem tudom mi lehet a probléma"

2021. márc. 27. 14:59
 23/31 A kérdező kommentje:
És nem csak nálam vagy a rokonaimnál vannak ilyen problémák. De valószínű lehet hogy a betegek akik féltik az egészségüket ne adj isten az életüket féltik és türelmetlenek és lehet máshol is ezzel el van intézve hogy " hát nem tudom mi lehet a probléma"
2021. márc. 27. 15:01
 24/31 A kérdező kommentje:
Jah és azt nem is mondtam hogy én adtam tanácsot a házi dokimnak. Úgy kezdve hogy " Doktor nő én nem értek hozzá de ezt olvastam az interneten, nem lehetne e ilyen vagy olyan vizsgálatot kérni?"
2021. márc. 27. 15:03
 25/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem is értem minek jársz orvoshoz, úgyis értetlenül. Gyógyíthatnád saját magadat, hiszen úgyis sokkal okosabb vagy mint ők. Szerintem még orvosságokat is jobbakat tudnál kikeverni. Szerintem legyél a magad orvosa.
2021. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Haha megint a doki vagy? Megsertettelek? Olvasd el mégegyszer amit írtam!

És akkor nem okoskodsz...

2021. márc. 27. 16:43
 27/31 A kérdező kommentje:

Okoskodhatsz, de mivel nem derült ki mi a bajom ezért tényleg olvasgatok az adott témában és próbálkozok az ön gyógyítással.

Vagy te nem úgy csinálod? Fáj a májad, elmész orvoshoz, fel ír egy antibiotikumot, de te iszol tovább mert nem mondta a doki?! Vagy talán állatorvoshoz jársz és rá hagysz mindent és találja ki mi a baj? Nem jobb ha segítünk a dokiknak mit érzünk mik a tapasztalataink stb? Ha annyira okos(ak) a doki akkor miért nem találta már ki egyiksem évek óta a bajt... persze ez csak az én problémám. Nem érdekel ez senkit.

Magyar magyarnak a farkasa. Zabáljatok meg egy kérdés miatt...

2021. márc. 27. 16:51
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem nagyon szépen demonstráltad, hogy miért bunkó veled minden orvos. :-D
2021. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Hallod kérdező, olyan arrogáns stílusod van hogy nem csodálom hogy bunkók veled.
2021. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

""Hát akkor nem tudom mi lehet a probléma""


Talán azért mert valóban nem tudják megállapítani a rendelkezésre álló eszközökkel és vizsgálatokkal? Ez a triviális magyarázat miért nem jut eszedbe?

Csak egy példa a magas vérnyomásos betegek 95%-ánál!!! nem tárható fel, hogy mi okozza a bajt, ez az esszenciális magas vérnyomás. (valószínűleg összetett okok tömege, de egy ok nem emelhető ki)

2021. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!