Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk mért a politikusok...

Nálunk mért a politikusok vezénylik az oltást, mért nem egészségügyi szakemberek?

Figyelt kérdés
Az öregasszonyt most hagyjuk, nyilván csak báb.
2021. márc. 6. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Akkor Szlávik, Merkely?


Az az “öregasszony” tisztifőorvos...ott van még a Győrfi...

2021. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
szerinted egészségügyi szakemberek meg csak némán dolgoznak, mindenféle beleszólás nélkül, igaz? Arra nem gondoltál, hogy nem minden egészségügyi szakember közszereplő?
2021. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Csak nem gondolod hogy a vezénylőtábornok bármilyen döntést is kienged a kezéből. Nézd már meg ennek az embernek a nyilatkozatait. Látszik rajta hogy élvezi az egészet. Otthon biztosan van napóleon csákója is.
2021. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#2

Tavaly volt egy amelyik megszólalt. Másnap kirúgták.

2021. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3# jól írja:

Amúgy ez is egy egyedi specialitása ennek az országnak. ha nem ő vezínyelne, akkor ki mondaná a szokásos hangzatos "harc, akció, támadás, védelem, terv" szavakat, mint valami katonai akciócsoportjáról híres országban?

2021. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

"Az öregasszonyt most hagyjuk, nyilván csak báb"

1984-ben a Pécsi Orvostudományi Egyetem Általános Orvosi Karán cum laude minősítéssel szerzett diplomát. Négy szakvizsgával (üzemorvostan, háziorvostan, közegészségtan-járványtan, megelőző orvostan és népegészségtan) rendelkezik


egy csöppet nagyobb tisztelettel kéne róla beszélni. ő a védekezés szakmai irányítója, egy éve MEGÁLLÁS NÉLKÜL azon dolgozik, hogy neked jó legyen, és eltűri a szánalmas baloldali mocskolódásokat, mindezt az állandó feladati MELLETT. te egy napig nem bírnád a helyében, úgyhogy a MINIMUM az lenne, hogy normálisan beszélsz róla. a minimum

2021. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha szakmailag tényleg ilyen penge akkor eladta a lelkét a politikusoknak. Fele ennyi hülyeségért amit ő összehordott az elmúlt egy évben bárkit végleg kitiltottak volna az orvosi egyetemről ha ezt ott adja elő mint hallgató.
2021. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Bármit is végzett el, már csak politikai megrendelést teljesít.


Értem biztos nem dolgozik megállás nélkül , önerőből felgyógyultam. Viszont én őérte biztosan, mert minden adót, járulékot sok éve fizetek amiből fenntartják.


Amikor meg összeomlik a program 75ezer embernél, pedig itt fél országot oltanának egy hétvégén?


Jobb szövegünk nincs sztori?


Eü dolgozók ezrével felmondanak?


Mégis mi van itt?


Az én tiszteletemhez ennél több kellene.

2021. márc. 6. 21:37
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
gondolom mert egy a politika által kreált vírushoz, a valódi virológusoknak és eü szakembereknek nem sok köze van.
2021. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Magyar egészségügyi "szakemberek": Kásler, Horváth, Müller? Szlávik? Merkely? - mindegyik báb. A védekezés messze nem csak egészségügyi kérdés, hanem társadalmi és gazdasági is.

Nem azzal van a baj, hogy politikusok döntenek, hanem az, hogy mikor és hogyan. (Amúgy én örülök a lezárásnak, de nekem könnyű, mert nekem nem veszélyezteti a megélhetésem, szóval megértem azokat is, akik félnek miatta, meg azokat is, akiknek egyszerűen elegük van, bár én jól megvagyok így is - nem mintha pár dolog nem hiányozna, de új dolgokra használom most fel az időt.)

2021. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!