Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtétre megyek és 3 napig...

Műtétre megyek és 3 napig intenzíven lesezek a katéterezés helyet nincsen valami más megoldás esetleg?

Figyelt kérdés
egyébként mellkas műtétre megyek a nuss félére.
2010. aug. 20. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg az orvosodat. Ő biztosan tud válaszolni, mert itt nem túl valószínű, hogy kapsz rendes választ a kérdésedre. Kitartást kívánok Neked és minél előbbi felgyógyulást!
2010. aug. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy ilyen esetben a kacsa/ágytál használható-e,szerintem nem,de tényleg az orvosodat kérdezd meg erről inkább,az a biztos!
2010. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Intenzíven szerintem kötelező a katéter, nem olyan rossz az, főleg, ha nem is sétálhatsz, nekem is volt.
2010. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a katéter lesz a legnagyobb problémád...
2010. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A katétert műtéttel kapcsolatosan már altatva helyezik be, vagyis mire felébredsz, már rég bent van, érezni sem fogod. Amikor meg kihúzzák, az nem olyan vészes :)
2010. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor berakják, az se gáz.
2010. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2010. aug. 23. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt az egyik kérdésnél van is egy katéterezős videó
2010. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!