Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet tenni, hogy amerikai...

Musztafa Kebab kérdése:

Mit lehet tenni, hogy amerikai oltást kapjanak a nagyszüleim?

Figyelt kérdés
Telefonban azt mondták nekik, hogy csak orosz van, de az meg egy rakat szar. Hogyan juthatnának Pfizerhez vagy Modernához?

2021. márc. 31. 15:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

#10

Köszi, sherlock!

2021. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Most nehéz Pfizert vagy Modernát kapni, mert mindet a kismamák meg a tanárok kapják, ami van belőle készleten. Várni kockázatosabb.
2021. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Én személy szerint az orosz vakcinát szeretném, bár még fiatal vagyok (17). A helyzet az, hogy inkább fogadták volna el. (persze ha nincsen daganatos megbetegedés). A Pfizer és a Moderna is jó, DE a szputnyik az egyedüli, ami 2 féle adenovírussal dolgozik, nagyobb esély az immunitásra. Mellesleg ennek van a legkevesebb tünete. (Orvosok vannak a családban, hidd el, tudom...) Most akkor várhatnak pár hetet, hogy megkapják az oltást. Egyébként meg az orosz nem rossz. Régen is orosz (sőt szovjet) vakcinák voltak, és láss csodát, még élünk. Szóval gratulálok egy szar döntéshez
2021. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén, hány éves vagy?
2021. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én vagy a 13-as?
2021. máj. 13. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!