Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Par eve az USA-ban epilepszias...

Par eve az USA-ban epilepszias rohamom volt, az ismeroseim elvittek orvoshoz, MR vizsgalatott vegzett. Ezutan egy ideig a Budapesti cimemre kuldozgettek egy 15EZER dollaros befizetesi felszoliast. Ez ugye elevul egy ido utan?

Figyelt kérdés
Egy ideje, mondjuk 1 eve mar nem kuldtek semmilyen levelet. Azota nem voltam az USA-ban, de meg tervezem, hogy megyek, ugye nem lesz errol valami nyom a repteren, hogy ne engedjenek be?

2017. márc. 5. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan Amerikában élőt aki illegálisan van kint,tehát nincs biztosítása.

Egyszer kórházi ellátásra szorult, szintén több ezer $-os számlát kapott,amiből max 1-2 ezret befizetett,ezután abbahagyta, egy darabig kapta a leveleket, majd egy idő után már semmit nem küldözgettek neki. Azóta is ugyanazon a címen él, nem voltak nála behajtok meg semmi ilyesmi.

És ahogy hallottam sokan csinálják így,hogy nem is fizetik vagy max 1-2 ezret befizetnek és ennyi.


Szerintem nem kell aggódnod, ha előtte nem tartózkodtál túl, és minden rendben van, akkor befognak engedni.


És ha csak turistának mész, vagy valakiket látogatni, ne felejts el utasbiztosítást kötni, 10-30ezer Forintból megvan.

2017. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Realisan nezve egy ido utan a korhaz atadta egy " collection agency" nek a nemes feladatot hogy begyujtse a kifizetetlen szamlat

Tekintve hogy elhuztal innen es nem tetted magad elerhetove ( mert gondolom nem valaszolsz semmifele kommunikaciora) az ugyed eddigre mar fel van fuggesztve vagy teljesen le van zarva.

Nyugodtan gyere, valoszinutlen hogy pont a repteren valaki is tudna a dologrol.

Ezuttal esetleg vehetnel egy beteg biztositast ami az ilyen esetleges kiadasokat is fizeti ?

2017. márc. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!