Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Oltást kaptam, és nem vagyok...

Oltást kaptam, és nem vagyok jól. Viszont fontos és sürgős munkám van. Jó ötlet lenne energiaitalt inni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2021. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon nem!

Sok helyen olvastam, hogy oltás után napokig rosszzl voltak.

Jobbulást.

2021. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a legjobb ötlet, ha a pihenést választod, de ha egy pár órára jobban akarsz lenni, akkor vegyél be valamilyen fájdalom - és lázcsillapítót, és igyál rá meg egy kávét. (A Neocitranban sem viccből van koffein, tényleg sokkal jobban leszel, ha ráiszol egy kávét, de lehet energiaital is.)
2021. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
De azt hozzátenném, hogy egyiket se vidd túlzásba, mert ilyenkor hajlamosak vagyunk csak még egy kicsit inni/bevenni, hogy fenntartsuk a jóllétet, csak annak is meg fognak jelenni a hátrányai előbb-utóbb, pl. össze lehet szedni egy enyhe koffeinmérgezést nagyon könnyen, ami inkább csak ront a helyzeten. 3-as voltam.
2021. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lázcsillapító+kis koffein valóban segít. Ne told ezt minden nap, de oltás után 2-3 napig az adagolást szigorúan nem túllépve nem lesz bajod tőle. Ezen kívül pihenj, amennyit tudsz, ne most akarj éjszakázni.
2021. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul vagy, pihenj le, ne ilyenekkel tömd magad. Ezerszer többet ér egy jó alvás. És az egészség mindennél fontosabb ;)
2021. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha betegségről lenne szó, akkor mindenképp a #6-nak lenne igaza. Betegség esetén, ha pihensz, az immunrendszered teljes gőzzel tud dolgozni a kórokozó ellen, gyorsabban meggyógyulsz és kevesebb komplikációra kell számítanod.


Oltásnál viszont így se, úgy se szaporodik el benned semmi, szóval ha tényleg fontos munkáról van szó, nyugodtan beveheted azt a lázcsillapítót.

2021. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Ezért nem szabad oltakozni, kolléga azóta kórházba került
2021. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg dönteni! Azt iszol, amit akarsz...
2021. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!