Moderna vakcina?

Figyelt kérdés
19 évesen jövőhéten kapom, anyu intézte,ki kapta már meg ezt a fajtát? Milyen tünetei voltak?

2021. ápr. 7. 17:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Húsvét előtt háziorvosi kézbe rakták az egész oltást, azaz minden orvos a saját praxisának megfelelő sorrendben halad. Az én 21 éves ismerősöm is kapott már oltást bármiféle kiskapu nélkül. Nézz utána, több cikk is van róla!
2021. ápr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
8as! Te agyatlan, nemreg lett athelyezve,csak egy nap lennel az eü. dolgozok helyebe, sirva rohannal ki a vilagbol te barom!
2021. ápr. 8. 23:14
 13/22 anonim ***** válasza:

12-es

Mi a bajod? És miért szidod saját magad ?

2021. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

13-as

Valószínűleg törölve lett egy válasz, és olyankor elcsúszik onnantól a számozás.

2021. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is eü. ismeros intezett modernat, meg jo hogy eltem vele! Kronikus, harmincas vagyok, elso napon regisztraltam megsem hivtak be azota sem kozpontilag! Felhaborito! Miert van elorebb sorolva egy nyugdijas idos ember, holott lehet semmi baja max fronterzekeny, en meg autoimmun beteg vagyok. Es tobb fiatal, NEM kronikus beteg ismerosom is reg megkapta, van aki mar a masodikat is! Hogy van ez?! Szoval akik haborognak, ne feltekenykedjenek es ne irigykedjenek azert mert masnak van kiskapus lehetosege es el vele! Szar oltasi rendszer miatt a kormanynal tessek panaszkodni!


A kerdezo pedig fokozottan veszelyeztett ha edesanyja orvos, ez nem is kerdes, hiaba csak 19 eves en nem sajnalom tole! Sot elobb adatnam be neki, mint a 80eves nagyapamnak, aki meg orvost se latott eleteben olyan egeszseges!

2021. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem is anyum orvos és úgy kaptam meg még március elején a Pfizert :) 20 éves vagyok.

Egyébként egy alapszabály, hogy eü dolgozónak és családjának elsőbbsége van. Ha vizsgálatra megy egy ilyen személy, oda is időpont nélkül benyomják.

2021. máj. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
És akkor én miért nem kaphatok soron kívül, mint eü dolgozó férje? A 20 éves miért kaphat?
2021. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mindjárt meg is válaszolnám magamnak: az eü dolgozóknak valóban elsőbbségük van mind a vizsgálatokban, mind az oltásban. A családtagoknak semmiben, csak jó magyar szokás szerint fű alatt elintézi nekik anyuka, apuka, gyerek, férj, feleség, úgyse látja senki felkiáltással. Undorító.
2021. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18-as, akkor neked miért nem intézik el fű alatt? Akkor nem kéne pampogni. Szerintem mindenkinek kijár az oltás. Én azt nem értem, hogy az otthon ülő "Marika" nénit, aki a kertjéből ki se mozdul, miért kellett előbb oltani, mint a gyárban robotoló, napi többszáz emberrel érintkező fiatalokat, középkorú embereket? Még szép, hogy akinek van lehetősége megragadja, senki sem szeretné elkapni ezt a cart! Meg amúgyis most indultak be sokan, hogy kinyitott ez-az. Én nem fogok így se járni sok helyre, mert ennek szerintem nem lesz jó vége. Nem szabadságért, egésszégért oltakoztam. Mivel ideiglenesen ételt hordok ki munka gyanánt szerintem kijár nekem, hogy védve legyek! Neked is kijár, szóval ha van eü-s a családodban intéztesd el! Nem értem miért háborogni ahelyett, hogy cselekednénk.

16-os voltam.

2021. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

És egyébként lehet már időpontot kérni! Ha nem jó minden vakcina és Pfizert szeretnél, akkor figyeld mikor lesz elérhető! Előbb-utóbb bedobják!

Különben az összes oltás jó, ha lehetett volna én is elfogadtam volna mindet, kivéve az Astrát, mert olyan gyógyszert szedek ami hajlamosít a vérrögképződésre. Nekem a Pfizert ajánlották elfogadtam. Nem beszéltük le, hogy ezt kértem. Ha teszem fel az oroszt ajánlották volna azt is beadatnám.

2021. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!