Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy lehet, hogy még mindig...

Dávid kérdése:

Hogy lehet, hogy még mindig nem adták be a regisztrált 65+-osok oltását?

Figyelt kérdés
Miért oltanak fiatalokat tízezerszámra,a miért nem az időseket oltják?

2021. ápr. 11. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Praxisonként változik a korösszetétel, van ahol már a huszonévesek vannak soron, van ahol még a 70 évesek, olyan sok az öreg. Nem jól lett megszervezve az oltás.
2021. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Mert egy kamu az egész.
2021. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen esetről is hallottam mostanában. Káosz van. Azért ilyen idősen már felhívnám a háziorvost, lehet, hogy valahogy "kimaradt" (mert olyat is olvastam már, hogy a háziorvos valamiért azt hitte, az illető már oltva van - talán adminisztrációs hiba miatt)
2021. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát mert pl csak sputnyikot kapott a doki, de azzal nem olthat be bárkit, így lehet sorra kerülnek fiatalok akiknek beasható...
2021. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Meg mert a 65+-os hülye egy hete találta ki, hogy neki mégis kell oltás, vagy mert sz.rrá válogatta az agyát és neki csak ez meg az jó. Bocs az ilyen helyett teljesen jogosan vannak oltva a fiatalok.
2021. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Én us HAllotam ilyet ott az votl a vakcinát nem fogadta el amit ajánlottak de így ugye várnia kell és kapjak a fiatalok akik elfogadtak azt a fajtát .
2021. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az gond, ha nincs egy nemzeti lista, hanem praxisonként oltanak.


Azért furcsállnám, hogy minden ötödik 65+ éves az elmúlt héten regisztrált volna (akkor 80% volt az idősebb oltottak aránya).


Azt simán elképzelem, hogy kaotikus a rendszer, tudomásom szerint Sputnik-Astrazeneca-Pfizer mehet mindenkinek.


Azt is el tudom képzelni, hogy valaki válogatott.

2021. ápr. 11. 17:04
 8/8 anonim válasza:

Erdekes amit mondasz, en 19 eves kronikus betegseg nelkuli fiatal vagyok, oltason tul, es az oltoponton is a 30-as 40-es korosztaly dominalt...

Ez csak a magyar rendszer oriasi szervezettseget mutatja....

2021. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!