Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valaki regisztrál covid...

Ha valaki regisztrál covid oltásra, akkor először a háziorvoshoz kell menni és ő küld az oltópontra, vagy egyből oltópontra küldenek e-mailben? A telefonszámomat nem akarom megadni. Vagy a háziorvos adja be?

Figyelt kérdés
Ha nincs háziorvosom (nem voltam nála) akkor is egy adott háziorvos adja be? Ha új vagyok nála, milyen vizsgálatokat csináltathat? (vérvétel ugye nem)

2021. ápr. 12. 07:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kicsit félek is egyedül elmenni
2021. ápr. 12. 07:52
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Ő majd elvisz ilyenkor kocsival, minket is összeszedett.
2021. ápr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ki?

Itt nálunk ilyen nincs, hogy összeszedett volna vki minket, a kérdésre válaszoljatok, kérlek

2021. ápr. 12. 08:09
 4/11 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok kérlek szépen titeket, izgat nagyon a dolog
2021. ápr. 12. 08:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden háziorvosnak küldenek ki egy listát, hogy az ő körzetéből kik regisztráltak oltásra. Ha nincs háziorvosod mégis ki a csudának küldenék ki a te neved?

A háziorvos, amikor sorra kerülsz vagy magához hív be, vagy oltópontra küld. A háziorvosi behívás telefonon történik, az oltópontra hívás telefonon vagy sms-ben. Legalábbis az esetek nagy többségében. Ha nem adsz meg telefonszámot majd a legvégén talán elkezdenek emaillel szórakozni.

És a kutyát nem érdekli az egészségi állapotod. Jelentkeztél oltásra, aláírtad, hogy jól vagy. Beadják.

És talán felnőtt ember létedre lehetnél már annyira felnőtt, hogy nem félsz egy vérvételtől. Az sem fáj jobban vagy tovább, mint az oltás.

2021. ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod megadni?
2021. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha nincs háziorvosom, akkor is meg tudják oldani valahogy? Szerintem igen.
2021. ápr. 12. 08:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak tartozom valahova, akkor is ha nem tudok róla és ő ír/hív. Jól értem?
2021. ápr. 12. 08:34
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen?
2021. ápr. 12. 08:40
 10/11 A kérdező kommentje:
Attól még mindig félek, hogy mit csinálhat a számomra új háziorvos, hogy megbizonyosodjon rólam, mivel új vagyok. Sokak szerint semmit.
2021. ápr. 12. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!