Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » OKJ-s vizsgán elfogadják az...

OKJ-s vizsgán elfogadják az egészségügyi kiskönyvet tüdőszűrés igazolására?

Figyelt kérdés

Nekem nem adtak kis papírt külön ,hanem eleve a könyvbe lett bepecsételve. Most tavasszal lesz ápoló szakon vizsgám és érvényes tüdőszűrő kell hozzá. Elfogadják a könyvet,vagy nem? Ti mit tudtok erről?

Nagyon köszönöm!



2021. ápr. 12. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor voltál az üzemorvosnál, oda vinned kellett a friss tüdőszűrő leleted, másképp nem pecsételt volna bele. Azt vissza is adja, azt elviszed


Ha az alkalmassági is lejárt, meg friss tüdőszűrő lelet sincs, akkor sajnos csináltatnod kell újat

2021. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, de azt nem kaptuk vissza,úgy emlékszem.

Nem járt még le egyik sem ,a tüdőszűrés tavaly 08.18-án volt, az alkalmassági pedig 10.02-an.

2021. ápr. 12. 11:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagyis nekem eleve a kiskönyvbe lett belepecsêtelve a negatív eredmény ,azt hittem az orvoshoz, ezért kérdezem,hogy azt elfogadják?
2021. ápr. 12. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha voltál ilyen vizsgálaton, akkor a felhőben is benne kell legyen, vagy lehet új leletet is kikérni.
2021. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eeszt-ben néztem, és nem fent a lelet,csak egy kis leírás,hogy ,,felvéve" (vizsgálatra)
2021. ápr. 13. 20:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt fent*
2021. ápr. 13. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Másik menüben van olyan, hogy KHR dokumentum, azt nézted?
2021. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem ilyet nem jelenít meg,de lehet én vagyok a bamba. :/

Nekem csak egészségügyi és betegdokumentumok,eseménykatalógus és egyéb dokumentumok címszó jelenik meg. Visszakerestem benne ,de ott sincs semmi.

2021. ápr. 14. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!