Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a teendő akkor, ha regisztr...

Mi a teendő akkor, ha regisztrálnék covid oltásra, de nincs háziorvosom. (vagy legalább is nem tudom ki ő ) TAJ számom van. Ha regisztrálok, automatikusan ahhoz a háziorvoshoz küldenek oltásra, ahova tartozom, vagy oltópontra küldenek? Mitől függ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 11:53
 1/9 A kérdező kommentje:
A számomra új háziorvos csak simán megkérdezi, hogy van-e valamilyen bajom vagy elküld ide-oda pl vérvétel, mivel új vagyok.? Ugye nem :D
2021. ápr. 12. 11:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt naponta megkérdezed xd
2021. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én?? Én most kérdeztem először. Lehet h más is megkérdezte, de az nem különösebben érdekel.
2021. ápr. 12. 11:59
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy látszik sokaknak eszébe jutott ez, izgatja ez .
2021. ápr. 12. 12:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Nemcsak én utálhatom a vérvételt :P
2021. ápr. 12. 12:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj fel az önkormányzat honlapjára, ott le vannak írva a körzetek, 2 perc alatt megtudod, hogy ki és hogyan elérhető a háziorvosod. Nem fognak oltás előtt kivizsgálni.
2021. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, nyilván rajtad kívül is mindenki más azt gondolja, hogy az új háziorvoshoz jelentkezik, akkor rögtön vérvételre fogja küldeni :-))) Biztosan nem te írtad ki az eddigi kérdéseket, amikre már egy csomóan válaszoltak.


De akkor most elárulom az igazságot: kolonoszkópiára fog küldeni! Mindenkit oda küldenek először, csak ezt nem mondja el senki, hogy ne ijesszük el az embereket.

2021. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem én írtam ki, MÁSNAK IS eszébe juthat az ami nekem, ne legyél már ennyire korlátolt. :D


Kolonoszkópia? Béltükrözéés? Na peersze :D :D nagyon vicces

2021. ápr. 12. 20:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nekem most lett új (első) házi orvosom (eddig gyerek voltam és gyerek orvosom volt). Elkérte az adataimat, alá kellett írnom néhány papírt és ennyi. Am most meg már időpontot is foglalhatsz oltópontra. De ha nem foglalsz akkor a házi orvosod fog hívni
2021. ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!