Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hétföi napont elutalták nekem...

Hétföi napont elutalták nekem a családipótlékot és a Gyes-t de nem érkezett meg a számlámra bementem a bankba és ott mondták hogy törölték a számlám, hogy ilyenkor automatikussan kipostázzák vagy ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

#családi pótlék #Gyes Számlaszám postázás
2018. nov. 2. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis ki és miért törölték a számlád?
2018. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért mert, juliús és augusztusi hónapban nem volt rajta forgalom, elötte és utána is volt folyamatossan
2018. nov. 2. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem létezik a számlád, akkor a küldő pár hét múlva visszakapja a pénzt, és aztán rajta múlik, hogy mit csinál vele.

Én megtartanám, ha már rossz számlaszámot mondtál.

Majd, ha odamész és kijavítod, akkor adnám csak oda.

2018. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Másnap visszamegy a MÁK-hoz és ott keresheted a pénzed.

Mellesleg csak úgy nem szüntetnek meg számlát, pláne a hozzájárulásod nélkül. Hacsak nincs rajta hatalmas tartozás, de akkor meg azért nem szüntetik meg! Furcsa...

2018. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mellesleg, ezt mondták a bankban..

Es nincsen rajta egyátalan tartozás de szerintem amugy sem az volt a kérdésem hogy miért szüntették meg a számlám .. Elhiheted hogy nekem is furcsa

2018. nov. 5. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!