Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem oltják be a krónikus...

Miért nem oltják be a krónikus betegeket, ha azt megígérték ?

Figyelt kérdés
Krónikus vese+magas vérnyomás+vak személy állítólag, a háziorvos assztense szerint 2021 április 12. napján még mindíg 150. a várólistán, ismét állítólag hetente 50 vakcinát kap a háziorvos, de ha Pfizert kér a paciens 90. a várólistán és hetente csak 10 oltást adhatnak Pfizerből. Másik paciens másik háziorvosnál pajzsmirigyes betegként hasonló a várólistán [Mindketten szinte elsőként regisztráltak és kapják is a propaganda leveleket]. A média azt harsogja a krónikus betegeket már beoltották, már mindjárt 3 millió az oltottak száma. 1818 a háziorvoshoz küld, a helyi oltópont a háziorvoshoz küld. Valaki tud valami segítséget, hogy beoltsák őket ?

2021. ápr. 12. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, én 600. vagyok a listán, pedig eddig bármi jó lett volna...
2021. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!