Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy zajlik pontosan a koronav...

Hogy zajlik pontosan a koronavírus elleni vakcina oltása? (Budapest)

Figyelt kérdés
Eléggé parázom az ilyen oltásokon, de ez gondolom nem egy szokványos oltás lesz, hanem egy kicsit jobban odafigyelt, máshogyan mint ahogy szokott lenni az általános oltásoknál. Szóval valaki aki már volt el tudná mondani pontosan, minél részletesebben hogy mit kell csinálni, mikor kell csinálni, hogy zajlik stb. Köszi!

2021. ápr. 12. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

mitől lenne jobban odafigyelt?

ugyanúgy kell beadni mint az összes többi oltást.

bemész, leülsz, alkoholo vattával letisztítják a helyet ahová beadják, aztán beszúrják és kész

2021. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az adminisztrációra gondolok. Mit kérnek el stb. Mert eddig a háziorvos / asszisztens adta be az oltásokat. Most meg egy kórházba kell mennem
2021. ápr. 12. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyen nálad személyi/taj kártya/lakcím (valószínűleg csak a személyt vagy a taj-t kérik), meg az a lap, amit ki kell tölteni. Azokat leadod, kipipálják, hogy itt vagy, megkérdezik, melyik kezedbe kéred, ráírják egy lapra, amit bevisznek az orvosnak, és nemsokára be is hívnak.

Ott az oltás nagyon hamar megvan, profi orvosok adják be javarészt.


Esetleg még mielőtt bemész az oltópontra, ha vannak ott katonák, akkor nekik bediktálhatod magad, mert nekik is ki kell pipálni téged az aznapi listájukon, hogy ott voltál.

2021. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap oltottak. A bejáratnál a katonák megkérdezték a nevem, lázat mértek. Bekísértek a folyosó elejéig, ott egy asztalnál elkérték a hozzájáruló nyilatkozatot meg a személyimet, majd egy asszisztens bekísért a váróba. Ott leültünk, elkérte a taj kártyámat és végigmentünk a nyilatkozaton lévő kérdéseken, majd a következő folyosó elejéig kísért, ahol átadott a következő asszisztensnek, aki bekísért az orvoshoz. Beadták az oltást és mondták, hogy üljek le kint 10-15 percre, majd mehetek.

Én is ilyen előre ráparázós vagyok, de semmit nem lehet rosszul csinálni.

2021. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ilyen nyilatkozatom #3. Ott is ki lehet tölteni?
2021. ápr. 12. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet ott is, de ha van nyomtatód, le tudod tölteni netről.
2021. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kitöltöttem, de pedagógusoknak volt még egy oldal, úgyhogy a kórház kertjében egy kinti asztalhoz ültettek, és írhattam újra.


Aztán 2-3 főként bementünk (6-ra mentem) lázmérés, és egy adminisztrátor elkérte a taj számot.

Egy folyosóra kísértek, mondták, hogy vegyem le a kabátom, de mire levettem, már hívtak is az orvosi szobába.

Megint megnézték a papíromat, beadták,és adtak róla egy kis papírt, hogy mikor kell a következő.

Elköszönöntem, és a katonák egy másik részre küldtek, ahol várni kellett, hogy biztosan ne legyünk rosszul. Amikor telt a terem, kiküldetek minket az udvarra (másik udvarrész) és ott vártunk tovább.

30 perc után haza.

2021. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!