Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miert nem az aktiv dolgozo...

Miert nem az aktiv dolgozo reteget oltjak elsodlegesen???? Azokat, akik tobb gyermeket nevelnek es eletben tartjak a gazdasagot?

Figyelt kérdés
A virus a kozepkoruakra, fiatalokra is veszelyes, megis 80-90 eves embereket vettek elore. Most oszinten, ha egy 90 eves neni/bacsi elmegy az ugyanolyan tragedia, mintha egy mondjuk 50 eves csaladapa, akinek mondjuk gyerekeket kell meg felnevelni, egy csaladot tart el, plusz mukodteti a gazdasagot??? Normalisak ezek?????

2021. ápr. 12. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Véleményem szerint azért, mert mikor az első-második hullám volt, akkor az valóban inkább csak az idősebb korosztályra volt veszélyes.

Most ezzel a brit verzióval jól megszívtuk, és én is azt gondolom, hogy előre kellett volna venni a dolgozó embereket. Egy nyugdíjas halála is ugyanolyan rossz, csak ő éppenséggel el tud "bújni", otthon tud maradni, míg egy dolgozó ember nem.

2021. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Kicsit elkéstél ezzel a kérdéssel, nem gondolod?
2021. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Az az érdekes, hogy akik eddig tagadták a vírust meg a vakcínát, azok most egymás után kezdenek előbújni, hogy már a fiatalok is elpatkolnak.

Amíg csak az idősek hullottak, addig röhögcséltek, meg mentek tüntetni.

Most, hogy fordult a kocka, rögtön be vannak szarva.

2021. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
#3, nagyon igazad van..
2021. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Mert a fővezér így döntött.
2021. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mi mar az elejetol jelentkeztunk az oltasra. Ma hivtam a haziorvost, kozolte, hogy elfogyott az oltas es amugy is az idoseket oltja meg.

Igy hogy varhatjak el, hogy a kozepkoru emberek nap mint nap bejarjanak dolgozni, magukat oriasi kockazatnak kiteve, mikozben meg a 70-80 eveseket oltjak akik egesz nap otthon vannak?

2021. ápr. 12. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező!

Szakadjál már le az idősekről!

Ők regisztráltak elsőként már akkor, amikor a te meg a többség még tagadta a vírust.

Amúgy csak a teljesen hibbant fiatalok képzelik azt, hogy ha valaki nyugdíjas, akkor már csak arról szól az élete, hogy otthon ül egész nap.

2021. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet hogy nem ul otthon egesz nap, de nem is jar napi szinten dolgozni! A napi szinten aktivan dolgozo retegrol beszelek!

Ha nyugdijas es nem ul otthon, akkor hova megy ebbe a virusos idoszakba? Ha mar nem aktiv dolgozo???? Oke elmegy bevasarolni...azt a fiatalabbaknak is kell! Es ha meghal akkor ottmarad, 1-2-3gyerek arvan ugyebar??!? Egy 70-80 eves eseteben ez nincs igy!

Raadasul ha egy aktiv dolgozo hal meg, ottmarad a munkakore betoltetlenul pl. Ha olyan a szakmaja amihez kevesen ertenek...

2021. ápr. 13. 10:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én 22 évesen már megkaptam vasárnap az első oltás, valamint a családban is többen (40 és 50 év közöttiek).


Szerintem már egy ideje nem csak az időseket oltják.

2021. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!