Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Évenkénti komplex egészségügyi...

Évenkénti komplex egészségügyi kivizsgálás? Mik tartoznak bele?

Figyelt kérdés
Szoktatok menni ilyenre? Van olyan amit minden évben leellenőriztettek?
2021. ápr. 14. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
25 vagyok, 0 krónikus betegséggel, 0 műtét, így nem szoktam menni. Ha beteg vagyok (szerencsére évek óta nem voltam), akkor háziorvos, egyébként meg vért adok rendszeresen, szóval amire azt letesztelik, annyi szokott nekem lenni. Szerintem panasz nélkül felesleges.
2021. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen komplexre nem, de nagyjából évente elmegyek laborba, fogászatra, nőgyógyászatra, meg újabban anyajegyszűrésre.
2021. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs semmilyen panaszod,tudtommal nem csinálnak ilyet.Gondolj bele,beteg emberek sem jutnak el orvoshoz.Sajnos.Ahogy a 3.írta,évente fogorvos,nőgyógyász,meg esetleg véradás,ha nincs egyéb alapbetegséged.
2021. ápr. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is kb ilyen alap dolgokra gondoltam, azzal viszont sajnos vagy nem sajnos én csak magánban gondolkodom. Ott meg ha kifizetem, akkor eljutok vizsgálatra
2021. ápr. 17. 10:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Javítva : Én is kb ilyen alap dolgokra gondoltam, viszont sajnos vagy nem sajnos én csak magánban gondolkodom. Ott meg ha kifizetem, akkor eljutok vizsgálatra
2021. ápr. 17. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!