Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szputnyik vakcina utáni...

Noir76 kérdése:

Szputnyik vakcina utáni mellékhatások?

Figyelt kérdés
Ma kora délután kaptam Szputnyik vakcinát első oltásként. Mostanra finoman szólva is legyengültem, mint akit agyonvertek. Láz nincs de 39 fokos láz érzése van, végtagfájdalom és szúró fájdalmak testszerte. Kíváncsi vagyok, aki Szputnyikot kapott, mit tapasztalt utána.

2021. ápr. 15. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Semmit. Valamit talán, de nem egyértelmű, hogy amiatt.


Kedden 1-kor kaptam, utána nem éreztem semmit, csak a helyét, azt is gyengén. Elindultam haza, kocsiban egy gyenge izomfájdalom alakult ki, ahogy elkezdtem a karomat használni, de 5 percen belül el is múlt. Azóta semmi.


Ami TALÁN mellékhatás, hogy aznap este és tegnap este is fáradtabbnak éreztem magam a szokásosnál és többet is aludtam, meg mélyebben. De hogy ez attól van-e, azt a fene tudja.

2021. ápr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Izomláz érzés a karban illetve rossz közérzet fáradékonyság. Az utóbbinak simán inkább az időjáráshoz volt köze.

Másnap már semmi!

2021. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én ma olyan vagyok, mint akinek ólom van a testében és egyfolytában aludnék. Mint mikor pl influenzásak vagyunk és kezdünk belőle kijönni. Holnapra is szabit vettem ki...😔
2021. ápr. 15. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Igen ez úgy tűnik általános. Ez persze elméletileg jó dolog, hisz azt jelenti, hogy még ha amúgy nem is érzed, attól a szervezet csinál valamit. Remélhetőleg valami hasznosat. :D
2021. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Szia! Mi tegnap kaptuk meg a férjemmel. Mindkettőnknek fáj a feje. A karunk kicsit fáj, mintha izom lázunk lenne.

Én egész nap lázasnak éreztem magam, de a hőmérő nem ment 37 fölé.....a bőröm sajgott és a végtagjaim...kicsit fáztam...ettől lehetett láz érzésem. Most már ezek enyhültem viszont fáradtnak érzem magam.

2021. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb válaszokat. Mostanra nekem is enyhült a dolog, kis ízületi fájdalom még van és nagyon fáradtnak érzem magam.
2021. ápr. 16. 02:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én hétfő reggel kaptam az elsőt, estére felment a lázam 38,8-ra, és vacogtam, mintha kint lennék a fagyban. Aztán pár óra múlva ez elmúlt, azóta a fejem fáj néha, meg sokszor szédülök.

A férjemnek viszont semmi de semmi tünete nem volt.

2021. ápr. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!