Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szputnyik 2. oltás után...

Szputnyik 2. oltás után milyen oltási reakcióra számítsak? 24/F

Figyelt kérdés
Az első után 39,5 fokos lázam volt, hidegrázás, és nagyon nyomott a mellkasam, alig kaptam levegőt. Másnap nehezen tudtam járni, gyengék voltak az izmaim. Ennél durvább lesz a 2. utáni, vagy akkor már megszokja a szervezetem az anyagot?

2021. ápr. 16. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Habzó száj. 39.6-os láz...

A víz alatt fulladni fogsz.

Stb.

2021. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet tudni. Mindnekinek más, és azt előre honnan lehet tudni, hogy neked mi lesz a másodiknál? Szerinted ugyanaz, amit itt most valaki le fog írni?
2021. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is lehet hogy semmi. Nincs két egyforma ember és egyforma eset.
2021. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

3 eset lehetséges:


1) jobb lesz

2) rosszabb lesz

3) semmi nem lesz

2021. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg elkaptad már korábban a covidot és azért voltak ilyen heves reakcióid. Egyik barátommal voltam oltáson, ő elkapta korábban és mondták is neki, hogy ő elsőre is heves reakcióra számíthat, én viszont majd másodikra. Arról mondjuk nem beszéltek neki, hogy akkor ő mit várhat a 2. adag után... :D

Én 3 napja kaptam meg, aznap este fájt a fejem picit és most 3. nap kezdett el tompán sajogni a vállam, de ezen kívül semmi bajom. A barátom meg mára lett jól, de tegnapig láza volt, szédült.

2021. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyu szintén volt Covidos, tegnap kapta a másodikat, de azt mondta, hogy éjjel bele akart pusztulni. Irgalmatlan lázas volt, görcsölt mindene, már a mentőn gondolkodott, de nem találta a telefonját. Mára jobban van, de nem tökéletes.
2021. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam beteg. Az első után láz, hidegrázás, izomfájdalom, szédülés, kb egész nap feküdtem de másnapra teljesen elmúlt. Most megyek a másodikra és eléggé félek tőle. Jó, hogy reagál a szervezet, meg normális de utálok lázas lenni.
2021. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!