Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen covid oltásokat adhat...

Milyen covid oltásokat adhat be háziorvos, és melyeket lehet csak oltóponton megkapni?

Figyelt kérdés
Próbáltam keresgélni neten, de nem jártam sikerrel. Sajnos úgy tűnik, hogy az enyém senkit se küld oltópontra.

2021. ápr. 16. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Azokat adják oltóponton, amiket -70 fokon kell tárolni (Pfizer, Szputnyik, meg talán Moderna). Ami normál hűtőben is tárolható, azt a háziorvos adja be.
2021. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
A körzetünkben az egyik háziorvos tudtommal oltott Sputnikkal a saját rendelőjében is, legalábbis a honlapján látszottak a szervezés nyomai. Nem tudom a vakcinatárolás pontos feltételeit, de rövid ideig tárolhatók alacsonyabb hőmérsékleten is. Ehhez mérten szervezik meg az oltást. Akkor van gond, ha valaki nem jelenik meg, és ez sajnos elő is fordult, gondolom akkor az az adag kárba vész.
2021. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!